אבא נרגש, אפילו בן גביר וגופשטיין בירכו: זה החבר החדש של אלונה סער

אבא נרגש, אפילו בן גביר וגופשטיין בירכו: זה החבר החדש של אלונה סער

אבא נרגש, אפילו בן גביר וגופשטיין בירכו: זה החבר החדש של אלונה סער

כוכבת 'המפקדת', שבעבר עלתה לכותרות בשל מערכת זוגית עם בן זוג ערבי, חשפה כי היא בקשר זוגי חדש עם מלך זילברשלג, אושיית הרשת החרדי. גדעון סער: "מלך ומלכה", חבר הכנסת מעוצמה יהודית: "אהבתי, זוג מתוק", מייסד להב"ה: "יאללה חתונה"
ביתו של גדעון סער, אלונה, עלתה לכותרות בעבר בשלל הקשרים. פעם בגלל שלט מחאה פרובוקטיבי במיוחד נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ופעם אחרת בגלל מערכת יחסים עם בן זוג ערבי. אמש (חמישי) היא הצליחה להמם את הרשתות החברתיות עם בן הזוג החדש שלה שנחשף בתמונה משותפת – אושיית הרשת החרדי מלך זילברשלג.
זילברשלג כתב: "שמעתי שמועות אלונה סער חברה שלי", והתגובות שהגיעו היו מפתיעות במיוחד. מייסד ארגון להב"ה בנצי גופשטיין, שבעבר יצא נגד אלונה סער כתב: "בהצלחה. יאללה חתונה", חבר הכנסת איתמר בן גביר הוסיף: "ויש גם בשורות טובות הבוקר הזה.מאחל הרבה הצלחה לזוג המתוק שבתמונה. אהבתי!".
האבא גדעון סער כתב: "מלך ומלכה", גאולה אבן סער הוסיפה: "עכשיו אתה מלך", אביו של החבר החדש, דודי זילברשלג הוסיף: "השאלה מה המגמה השלטת חרדית או ישראלית, חברות או זוגיות, זמנית או נצחית. אושר ושמחה לכולם".
חבר הכנסת לשעבר יהודה גליק כתב: "מסביב יהום הסער אך ראשנו לא יישח… כל בחור טוב לנשק כל בחור על המשמר… ראשונים תמיד אנחנו לאור היום ובמחשך… רק טוב ושפע ממנו או כמו שאומרים אצלכם ענבי הגפן בענבי הגפן".
0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה