ארגון להב"ה מתכוון לפוצץ כנס של המיסיון בירושלים

ארגון להב"ה מתכוון לפוצץ כנס של המיסיון בירושלים

ארגון להב"ה מתכוון לפוצץ כנס של המיסיון בירושלים

המטה למלחמה במיסיון של ארגון להב"ה יצא בקריאה לציבור "עשו כל שביכולתכם למנוע את האירוע של המיסיון בלב ירושלים"

חנן גרינווד, כיפה
כ תמוז תשע"ה, 07/07/2015 16:45

ארגון לה"בה מתכוון לפוצץ כנס של המיסיון אשר יערך במרכז העיר ירושלים ביום רביעי הקרוב. בקריאה לציבור שפרסמו "המטה למלחמה במיסיון" של הארגון נכתב "עשו כל שביכולותיכם למנוע את האירוע של המיסיון בלב ירושלים". לדברי חברים בארגון, נודע להם שהחל ממחר למשך שלושה ימים מתוכנן כנס המוני של המיסיון במתחם הרכבת הישנה בירושלים. הכנס מאורגן על ידי ארגון הקורא לעצמו "אליו" מטרת הכנס כפי שהיא מופיעה בדף הפייסבוק של הארגון: " כנס אליו הוא מפגש שנתי של נוער וצעירים מרחבי הארץ והעולם אשר נפגשים למשך שלושה ימים במטרה לדרוש את לב האדון (יש"ו) דרך הלל, תפילה, לימוד, והתחברות. המטרה היא תמיד לבוא עם לב מוכן להיפגש עם נוכחות האדון, ולתת את עצמנו אליו באופן מלא ".

האתר של הארגון פונה לציבור בעברית ערבית ואנגלית ופונה בעיר לבני נוער. באתר מצויין שעקב החוק (האוסר שידול להמרת דת לקטינים) הם מצריכים חתימת הורים לנער מתחת לגיל 18. בבדיקה שערכו אנשי להבה עולה שגם החוק הזה מופר ונער שפנה וטען שאין לו חתימת הורים נענה בתשובה: תחתום בשמם.

חבר מועצת עירית ירושלים אריה קינג פנה לראש עירית ירושלים בדרישה לבטל את הכנס. במכתבו הוא ציין "בהזמנות לכנס נכתב שהכנס יתקיים בנכס בבעלות עירונית, ובניהול חברת "אריאל" באמצעות זכיין פרטי.הכנס מתוכנן להתקיים בהאנגר שנבנה בהתבסס על תיק רישוי בניה 09265.3 (תיק שחתום עליו , מנהל חברת "אריאל" , ציון תורג'מן) מתחם "האנגר" מופעל באמצעות חברת עיצוב-במות" שזכתה בזיכיון הפעלת האנגר. האנגר נמצא מדרום וצמוד למתחם התחנה הראשונה, אך אין לו כול קשר עסקי/חוזי עם מתחם התחנה. סיעת ירושלים מאוחדתשדוגלת בלייהד את ירושלים, רואה בארגונים השותפים לכנס, ארגונים מ-ס-ו-כ-נ-י-ם לעם היהודי בכלל ולירושלים בפרט."

בנצי גופשטיין מארגון להב"ה מסר שהוא "מזועזע מכך שמתקיים אירוע המוני של מיסיון בלב ירושלים והדבר עלול לעבור בשתיקה מצד הציבור. אני קורא לכל מי שאיכפת לו מצביונה של עיר הקודש להשתתף עימנו במחאה ביום רביעי הקרוב ב-19:00 בערב מול הכנס במתחם הרכבת הישנה בירושלים. לא ניתן להפוך את עיר הקודש לעיר המיסיון ח"ו".

http://www.kipa.co.il/now/63447.html

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה