ארגון להב"ה; "עומר בר לב – מרחם על האכזרים"

ארגון להב"ה; "עומר בר לב – מרחם על האכזרים"

ארגון להב"ה; "עומר בר לב – מרחם על האכזרים"

שר הבט"פ הנכנס, בר לב, ויו"ר ועדת חו"ב, בן ברק, קוראים להכריז על ארגון להב"ה כארגון טרור. גופשטיין: "אם לעזור ליהודים במצוקה ולהילחם בהתבוללות זה טרור, אני מודה באשמה – אני טרוריסט".

י"ב תמוז תשפ"א

במהלך משולב של שר הבט"פ ויו"ר ועדת חו"ב להוציא את ארגון להב"ה מחוץ לחוק ולהגדירו כארגון טרור, ובתגובה לפרסום בחדשות 13 לפיו השר עומר בר לב וח"כ רם בן ברק נפגשו עם היועמ"ש מנדלבליט, מוסרים בארגון להב"ה: "עולם הפוך ראינו. עומר בר לב שבעד הידברות עם פורעי דיר אל עסאד. שמרחם על האכזרים ויושב בממשלה עם התנועה האיסלאמית התומכת בחמאס, בוחר ללא בושה להלחם דווקא בארגון להב"ה שעוסק בעבודת קודש של מלחמה בהתבוללות".

"בר לב רץ אץ למנדלבליט כנגד ארגון להב"ה ביום שהוא נפגש עם אוהב המחבלים איימן עודה. על אפו ועל חמתו נמשיך לפעול למען הצלת בנות ישראל. ככל שיענו אותנו כן נרבה וכן נפרוץ".

אל המהלך הם מצרפים בפניה רשמית גם את שר הביטחון גנץ, היועמ"ש מנדלבליט ורשם העמותות בבקשה לסגור את העמותה, להוציאה אל מחוץ לחוק ולסגור את העמותה המממנת "הקרן להצלת ים ישראל".

יו"ר ועדת חוץ וביטחון, רם בן ברק אמר: "אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שארגונים קיצוניים ישליטו טרור ויפגעו באנשים חפים מפשע, בין אם יהודים ובין אם ערבים".

עוד הוסיף במכתב: ״היות ובחודש האחרון נחשף התפקיד המרכזי שארגון להב״ה מילא בהתססה את השטח, בהכוונת פעילים ובחתירה תחת ביטחון הציבור והמדינה, נדמה שהגיעה השעה להפעיל את סמכותך החוקית לבחון מחדש את מימוש ההליך כמגד הארגון". דברי ח"כ בן ברק.

יום לאחר הניסיון להגדיר את להב"ה כארגון טרור: יהודיה שאוסלמה בעבר – שבה ליהדות בזכות להב"ה.

הבוקר בבית הדין בתל אביב, צוות של ארגון להב"ה פעל להשיב ליהדות יהודיה שהתאסלמה בעבר וסבלה שנים אצל הבעל המוסלמי.

בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להב"ה: "אם לעזור ליהודים במצוקה ולהילחם בהתבוללות זה טרור, אני מודה באשמה, אני טרוריסט".

פורסם בהקול היהודי >> https://www.hakolhayehudi.co.il/item/Jewish_identity/%D7%9C%D7%94%D7%91%D7%94egqqmygk6i

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה