ארגוני השמאל בפאניקה

ארגוני השמאל בפאניקה

ארגוני השמאל בפאניקה

יו"ר להבה טוען בשיחה עם ערוץ 7 כי קמפיין הקרן החדשה נגד ארגוני הימין מעיד על החשש מעצירת התרומות, "מנסים להיראות מסכנים".

בני טוקר, י' בשבט תשע"ו, 20/01/16 22:53

 

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטיין
צילום: אלירן אהרון

בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להבה, טוען כי הקמפיין של הקרן החדשה המתפרסם באחרונה בעיתון הארץ מעיד שארגוני השמאל חוששים מאוד מפגיעה במעמדם מאז התחקיר שפורסם אודות פעילי 'בצלם'.

בקמפיין שעלה בימים האחרונים, מתנוססות תמונותיהם של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ושל נשיא המדינה ראובן ריבלין. על רבין ז"ל נכתב במודעה כי הוא אחד השתולים שהימין כבר "טיפל בהם".

בקרן החדשה מזהירים בקמפיין מפני מכונת ההסתה המסוכנת של הימין שעלולה להביא לרצח הבא.

גופשטיין מעריך שיש כאן ניסיון של ארגוני השמאל לנסות ולשקם את תדמיתם הפגועה מאוד בעקבות התחקיר. "השמאל הקיצוני תמיד רוצה להראות שמסיתים נגדו, והם המסכנים. הם מנסים להסית את האמת לכיוונים אחרים, אבל הציבור לא קונה את זה, אולי רק עיתון הארץ יכול להראות שהם מסכנים".

יו"ר להבה שגם נגדו יוצא הקמפיין אומר, "הם מנסים להסית את האש לארגוני הימין. ההבדל הוא שאנחנו פועלים בעד ארץ ישראל והם פועלים נגד חיילי צה"ל. הם גייס חמישי בתוכנו. הם מאשימים את להב"ה שהיא נכנסת למחנות צה"ל בחנוכה ומחלקת סופגניות. אני מחלק סופגניות והם פועלים נגד החיילים, אני גאה בכך".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/314464

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה