אתר תומכי קדימה: להוציא את להב"ה מחוץ לחוק

אתר תומכי קדימה: להוציא את להב"ה מחוץ לחוק

אזהרותיו של ארגון להב"ה כלפי צעירים ערבים מכעיס את אתר תומכי 'קדימה' הקורא להוציא את הארגון אל מחוץ לחוק.

שמעון כהן, פרסום ראשון: ד' באלול תשע"ב, 22/08/12 23:52

 

קדימה נגד להב"ה

קדימה נגד להב"ה
צילום מסך

הקמפיין של ארגון להב"ה (ארגון למניעת התבוללות בארץ הקודש) נגד קשרים בין צעירים ערבים לבנות יהודיות מעורר זעם אצל תומכי 'קדימה'. כך עולה ממאמר מערכת מרכזי באתר תומכי 'קדימה', 'יאללה קדימה'.

מאמר המערכת מכנה את הארגון מתועב ואף קורא להוציאו אל מחוץ לחוק.

מה שהקפיץ את אנשי 'יאללה קדימה' ועורר את זעמם הוא הפצת הכרוזים מטעמם 'להב"ה' ובהם אזהרה לצעירים ערבים ולפיה גורלו של ערבי שייצא עם יהודייה יהיה זהה לגורל "הערבי שנפצע בשבוע שעבר".

בכרוז שהופץ נכתב בעברית ובערבית: "בחור ערבי יקר, אנחנו לא רוצים שתיפגע. הבנות שלנו יקרות לנו וכשם שאתה לא רוצה שיהודי יצא עם אחותך, כך אנחנו לא מוכנים שערבי יצא עם בת מהעם שלנו. כשם שאתה היית עושה הכל כדי למנוע שיהודי יצא עם אחותך, כך גם אנחנו!".

עוד נכתב בכרוז: "אם אתה חושב להגיע למדרחוב או לקניון בירושלים כדי לצאת עם יהודיות, זה לא המקום. תוכל לטייל בכפר שלך ולמצוא שם חברות, לא אצלנו! בשבוע שעבר ערבי חשב למצוא בנות יהודיות ונפצע. אנחנו לא רוצים שתיפגע. שמור על הכבוד של הבנות שלנו, כי בנפשנו הדבר".

באתר תומכי קדימה נכתב כי משמעות הדברים היא ש"ארגון להב"ה חרט על דגלו את "טוהר הגזע" היהודי ופועל באמצעים שונים נגד זוגות מעורבים של יהודים וערביות ושל ערבים ויהודיות".

מעמר המערכת המדובר אינו מקבל את הטיעונים הענייניים של אנשי להב"ה וקובע כי "הטיעונים הם דתיים, והנתונים שחולק הארגון עם הציבור הרחב בחלקם הגדול פשוט שקריים. לאחר שלפני כמה ימים העומד בראש הארגון טען כי הלינץ' שהתבצע בכיכר ציון "מחזיר את הכבוד היהודי" עתה העלה הארגון המתועב הזה מהלך והחל באיומי אלימות ברורים על הציבור הערבי בישראל. לא רק שאנחנו מגנים זאת, לטעמנו יש להוציא את ארגון להב"ה מחוץ לחוק", חותמת מערכת האתר את מאמרה.

כאן המקום להזכיר כי בתגובה לטענות על גזענות השיב יו"ר הארגון, בנצי גופשטיין, ואמר: "משטרת ישראל מתעלמת מההטרדות המיניות על רקע לאומני מצד הערבים כלפי בנות ישראל. כדי שלא יחזרו מקרי אלימות כאלה אנו מצפים שיכבדו את בנותינו. לא מדובר בהסתה אני בטוח שגם בן גוריון היה מחלק כרוזים כאלה".

 

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/243024

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה