בנצי גופשטיין ופעילי להב"ה יצעדו לשער שכם

בנצי גופשטיין ופעילי להב"ה יצעדו לשער שכם

בנצי גופשטיין ופעילי להב"ה יצעדו לשער שכם

ארגון להב"ה מארגן צעדת מחאה: "המשטרה מפקירה את תושבי ירושלים – נגיע מחר לשער שכם למחות על אזלת היד מול הטרור הערבי".

יהונתן גוטליב – ערוץ 7 , ט' באייר תשפ"א 21/04/21 10:52

יו"ר ארגון 'להב"ה' בנצי גופשטיין, יחד עם פעילי הארגון, יגיעו מחר (חמישי) בצעידה רגלית לשער שכם, בעקבות תקיפות היהודים החוזרות ונשנות בתקופה האחרונה.

פעילי ארגון להב"ה יקיימו מפגן "כבוד לאומי", כלשונם, בשער שכם וידרשו מממשלת ישראל והמשטרה לשים סוף להפקרתם של תושבי ירושלים המותקפים מדי יום על ידי ערבים.

כזכור, בחודשים האחרונים התגברה התופעה במסגרתה ערבים מטרידים או תוקפים יהודים, מתעדים ומשתפים ברשתות החברתיות ובמיוחד בטיקטוק.

אחד המקרים שעלה במיוחד לכותרות הוא המקרה בו צעיר ערבי תושב ירושלים סטר בעוצמה לצעיר יהודי חרדי ושיתף בטיקטוק. עוד באותו הלילה עצרה המשטרה את הערבי תושב בית חנינא ששיתף את הסרטון, ומספר ימים לאחר מכן שמה ידה על הערבי שתועד בסרטון כשהוא תוקף את הנער החרדי.

יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, אמר: "הגיעו מים עד נפש. רק לפני שבוע חגגנו את יום העצמאות, את היותנו עם חופשי בארצנו, אבל במקום זאת הפכנו להיות עם נרדף בארצנו. במקום להנחית מכה אנושה על הטרור ולגרום לערבים לחשוב אלף פעם לפני שהם מעזים להרים ידם על יהודי, המשטרה מגלה רפיסות ואזלת יד חסרת תקדים, שרק מתדלקת את הטרור וגורמת לו לגדול".

גופשטיין הוסיף: "במשמרת המחאה שנקיים, נגיע לשער שכם עם דגלי ישראל והרבה גאווה יהודית, ללא פחד, ונדרוש מראש הממשלה, השר לביטחון הפנים ומשטרת ישראל לעצור את מסע הטרור וההפחדה שמנהלים ערביי ירושלים נגד היהודים המתגוררים בה. הגיע הזמן לשים סוף לטירוף".

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה