בנצי גופשטיין: יש עלי מעקב 24 שעות בטלפון, אני גורם מרגיע וממתן

בנצי גופשטיין: יש עלי מעקב 24 שעות בטלפון, אני גורם מרגיע וממתן

בנצי גופשטיין: יש עלי מעקב 24 שעות בטלפון, אני גורם מרגיע וממתן

גופשטיין מגיב לדיווח לפיו ביידן הבטיח לאבו מאזן לכלול את 'להב"ה' ברשימת ארגוני הטרור: "זה התחיל אצל גנץ".

האם ארגון 'להב"ה' צפוי להיכנס לרשימת ארגוני הטרור של ארה"ב? מדיווח של המזרחן ד"ר ברוך ידיד עולה שזו ההבטחה שהעבירו האמריקאים לאבו מאזן. שוחחנו על כך עם יו"ר 'להב"ה', בנצי גושפטיין המתייחס לדברים שאמרו בכירי הממשלה בישראל נגד ארגונו.

"היו התבטאויות של לפיד וגנץ", מזכיר גופשטיין ומוסיף כי מדובר ב"אותו גנץ שאירח את אבו מאזן בביתו שבראש העין, ואין צורך להזכיר שאבו מאזן הוא מכחיש שואה, שותפו של ערפאת, תומך במשפחות מחבלים. אלה ארגוני טרור והם שרוצים להכריז על 'להב"ה' כארגון טרור, למרות שמימי לא שמעתי מי שמחשיד אותנו בפעולת טרור".

"אני מאוד מקווה שהדבר הזה לא יהיה", אומר גופשטיין הסבור כי "זו הרוח שלפיד ובנט משדרים לאבו מאזן ויחד הם משדרים זאת לארה"ב".

הארגון עצמו אינו מקבל עידכונים מהכוונות האמריקאיות, אם אכן יש כאלה. "אנחנו ממשיכים בעבודת הקודש. רק השבוע הוצאנו עוד אישה עם חמישה ילדים שהיו בתנאים מחפירים ואנחנו מטפלים בהם. זה ה"טרור" היחיד שארגון להב"ה עושה, לעזור ולהציל עוד בנות יהודיות. אותנו אף אחד לא מעדכן. אחרי הריקודגלים הם יצאו בהצהרות כי היו צעקות. לא הבנתי איך צעקות הופכות לארגון טרור", אומר גופשטיין ומציע אם כן לאסור גם על צעקות מיציעי משחקי הכדורגל, אם כי נראה שהצעה שכזו אינה רחוקה מהמציאות, שכן על פי הדיווח של ברוך ידיד גם ארגון 'לה פמיליה', פלג של אוהדי בית"ר ירושלים, אמור גם הוא להיכנס לרשימת ארגוני הטרור של ארה"ב.

"זה עוד ניסיון השתקה. אני מאמין שלפיד לא יחזיק הרבה זמן כראש ממשלה ותקום כאן בעזרת ה' ממשלה יהודית שתעזור לארגון להב"ה במקום להפריע לו", אומר גופשטיין המזכיר כי "עומר בר לב ביומו הראשון כשר לביטחון פנים פנה לרשם העמותות בדרישה להוציא את העמותה מחוץ לחוק. רשם העמותות פתח בחקירה וראה שהכול כשורה ולא עשה כלום. הכול פוליטי. אין להם שום סיבה אמתית. כנראה שהמלחמה בהתבוללות מפריעה להם ולכן פסלו אותי לרוץ לכנסת".

"אני מעריך שהם פנו לשב"כ וביקשו ראיות אם יש להם נגד ארגון להב"ה כארגון טרור ואמרו הם שאין. יש עלי מעקב 24 שעות בטלפון ואם הייתי עושה משהו לא חוקי מיד הייתי נעצר ועומד לדין. גם התנועה הרפורמית עלי, אבל יש מי שהעובדות לא מעיינות אותם והם ממשיכים לנסות להפריע לנו".

ואולי, שאלנו את גופשטיין, על מנת לגאול נשים שנקלעו למערכות יחסים בעייתיות ואולי אפילו כדי להגיע למצב שבו המדינה עצמה מבצעת את הפעולות הללו ומסייעת לצעירות במצוקה, ראוי היה לעדן את ההתנהלות של צעירי 'להב"ה' הצועדים באופן שנראה מאיים ברחובות ירושלים.

"גם השב"כ יודע שמי שמעדן את האנשים הוא אני. דברים היו יכולים להיות הרבה יותר גרועים אם הם לא היו תחתיי ואם לא הייתי מורה להם לפעול רק בגדר החוק. יש הרבה יהודים שכועסים כשרואים את הרוצח של ספיר נחום מניף ידיים ולא מתחרט על כלום", אומר גופשטיין ומוסיף כי "מדינה דמוקרטית יכולה להכיל גם צעקות. זה עדיין בתוך הדמוקרטיה. אני אומר שאין לצעוק 'מוות לערבים' אלא 'מוות למחבלים'. אני הגורם המרגיע והממתן, אבל זה לא מעניין אותם. משתיקים אותי בכל דרך. סגרו לי את הפייסבוק ואת הטוויטר, לא מראיינים אותי ולכן צופית גרנט נדהמה לגלות שהמציאות שונה מכל מה שמצויר בתקשורת.

"הדעות שלי מעצבנות כמה אנשים, אבל בדמוקרטיה, אם מכילים חברי כנסת שקוראים לחיילי צה"ל קלגסים ומדברים על למחוק את זכרון יעקב ותוקפים שוטרים ומכניסים אותם ומכניסים לממשלה את עבאס שלא מגנה רצח חיילים אז הם יכולים לספוג כמה צעקות של 'לה פמילייה'".

https://omny.fm/shows/arutzsheva/d1a8e8f6-7d53-4b36-8d51-aec1008e50d0

פורסם בערוץ 7.

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה