בנצי גופשטיין לערוץ 7: הילדים העלו תמונה איתי – ונחסמו בפייסבוק

בנצי גופשטיין לערוץ 7: הילדים העלו תמונה איתי – ונחסמו בפייסבוק

בנצי גופשטיין לערוץ 7: הילדים העלו תמונה איתי – ונחסמו בפייסבוק

פעילי להב"ה ועוצמה יהודית הפגינו מול משרדי פייסבוק בתל אביב. יצחק וסרלאוף: באנו לומר לפייסבוק – אתם משרתים את השמאל ותומכים בטרור?

ו' באב תשפ"א

עשרות אנשי ימין, תומכי ארגון להב"ה ומפלגת עוצמה יהודית, הפגינו אחר הצהריים (חמישי) מול משרדי פייסבוק בתל אביב במחאה על "סתימת הפיות" ברשת החברתית.

מנכ"ל עוצמה יהודית יצחק וסרלאוף אמר לערוץ 7: "באנו לכאן לומר לפייסבוק – אתם משרתים את השמאל ותומכים בטרור. נמשיך למחות ולהיאבק כדי שלא ישתיקו אותנו, לא ניתן להשתיק את הימין".

הפעילה החברתית שפי פז מדרום תל אביב ביקשה מפייסבוק "תפסיקו לחסום אותנו. אין לנו תקשורת – יש לנו רק רשתות חברתיות.אני צריכה על כל פוסט לחשוב עשר פעמים, לבדוק כל מילה שאני אומרת, להוריד קטעים חזקים מסרטונים כדי שפייסבוק לא יחסמו אותנו.

"זה הכלי תקשורת שלנו, איך אני איידע את הציבור מה קורה אצלי בבית? אני נמנעת מקללות ומדברת יפה. אחת לשבועיים יש חסימה ועוד חסימה, גם בטוויטר אני נחסמת לפעמים. יש פה הנדסת תודעה מטורפת. יהודים לא יכולים להתלונן שפוגעים בהם ומאיימים עליהם", הוסיפה פז.

 

 

יו"ר להב"ה בנצי גופשטיין אמר לערוץ 7: "הגענו לפי כי פייסבוק סותמים פיות. כבר כמה שנים אסור להזכיר את השם שלי בפייסבוק, הילדים שלי העלו תמונה איתי ונחסמו, עכשיו סגרו לנו גם את הוואטסאפ. הם שולטים במחשבות שלו ורוצים להגיד לנו מה להגיד ומה לחשוב ולא ניתן לזה לקרות בישראל.

"אין לי מה לחפש בפייסבוק אבל עם ישראל נמצא שם ובשביל להגיע לעם ישראל ולדלג על ערוצי התקשורת השמאלנים אני חייב את הפייסבוק והם חוסמים את הדרך שלי להגיע לעם ישראל", הוסיף גופשטיין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פורסם בערוץ 7 >> https://www.inn.co.il/news/499066
0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה