בנצי גופשטיין מספר: למה נחקרתי ב-433

בנצי גופשטיין מספר: למה נחקרתי ב-433

בנצי גופשטיין מספר: למה נחקרתי ב-433

יו"ר להבה מספר על החקירות שעבר ביחידת הסייבר של משטרת ישראל בעקבות סרטונים נגד התבוללות, על הווטסאפ שנחסם ועל סתימת פיות בידי השמאל.

ה' תמוז התשפ"א 15/06/2021

בראיון לערוץ 7 מספר יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין על חקירתו ביחידת הסייבר של המשטרה בעקבות סרטונים שהפיק ארגונו נגד ההתבוללות, על חסימת הווטסאפ שלו ועל הצפוי במהלך הריקודגלים.

בראשית הדברים מבהיר גופשטיין כי פעילי תנועתו יצטרפו לצועדי הריקודגלים, אך על אף התקוות שבעתיד הצעדה תמשיך עד להר הבית, הרי שמאחר והוא ותנועתו אורחים בצעדה אותה ארגנו אחרים, הרי שבכוונתם לעמוד בכללים, בהנחיות ובמגבלות שעליהם סוכם בין המשטרה למארגני הצעדה ולא לחרוג מכך.

על הטענה לפי תנועתו היא שמעוררת הסתה והתססה ברחוב הישראלי קובע גופשטיין כי מדובר באבסורד מוחלט שכן "מאשימים את מי שרוצה לעוד עם דגל ישראל בלב בירת ישראל, אין דבר יותר בסיסי וטבעי מזה. לצערינו את מצעד הדגלים הפסיקו בגלל פחד מחמס ובהמשך לא אישרו אותו שבוע לאחר מכן. אסור להאשים את היהודים. מי שרוצה לתקוף הוא האשם".

גופשטיין מזכיר כי כאשר מדובר במצעד הגאווה איש אינו מורה למארגנים לגנוז את תכניות המצעד בשל חשש כזה או אחר. "אסור שמי שמאיים יצליח. אסור שמי שמאיימים עלינו בטילים ינצחו ובזה ניבחן".

בהתייחס לחקירתו וחקירת ברוך מרזל במשטרה מספר גופשטיין כי הוא ומרזל לא ידעו במה מדובר כאשר זומנו ליחידה 433, ורק בחדר החקירות של יחידת הסייבר נודע להם במה מדובר, "הטיחו בפנינו סרטים שעשיתי נגד ההתבוללות, על מקרים אמתיים של בנות בשירות לאומי שהכירו ערבים ואמרתי שייזהרו שזה לא יקרה גם לכן. זה מה שהטיחו בי", מספר גופשטיין וממסיך:

"שאלתי את אותה חוקרת, היית מוכנה שהבת שלך תצא עם ערבי? היא אמרה 'בוודאי שלא'. אמרתי לה 'אז בואי נתחלף, אני אחקור אותך ואת תהיי בשולחן הנחקרת'. היא אמרה שההבדל בינינו הוא שהיא אומרת את זה לבת שלה בשקט ואני אומר את זה לכולם. אמרתי לה שההבדל הוא שאני חושב שכולן הבנות שלי ואת דואגת רק לבת שלך".

גופשטיין מגדיר את האויב מולו פועל ארגונו כ"הג'יהאד הרומנטי', כהגדרתו. "הם נלחמים נגד הבנות שלנו, בנות ישראל וזה קורה בהרבה מקומות ולא רק בארץ. הם לא יכולים לצאת עם בחורה מהכפר שלהם ולכן הם חייבים לצאת עם יהודייה ואת זה אפילו מוחמד עשה. זה חלק מהמלחמה שלהם בבנות ישראל. מדובר בטרור לאומני והרב כהנא קרא לזה 'טרור לאו-מיני' ודיבר על זה בכנסת", אומר גופשטיין ומספר על מחקר המתנהל ממש בימים אלה על ידי אנשי להב"ה בסוגיה זו.

"הבנות המסכנות לא שמות לב שמנצלים אותן. הם מפנקים אותן ונותנים להן בהתחלה, אבל המטרה היא חלק מטרור. אנחנו רואים פגיעות מיניות של ערבים ביהודיות וזה לא קורא בכפרים שלהם. ברוב מוחלט של המקרים ערבים עושים את זה דווקא ליהודיות", קובע גופשטיין השב ומגדיר זאת כטרור מושתק.

לזאת הוא מוסיף ומעיר כי לא כל אירוע מסתיים באופן אלים ותוקפני כלפי הבנות, ובהקשר ה הוא מזכיר את התקופה בה יצא יאיר נתניהו עם בחורה נורבגית ואז טענת להב"ה הייתה שמדובר בהתבוללות שהיא רעה בכל מקרה, "וכאן יש חוץ מההתבוללות גם ניצול של בנות יהודיות וזו התופעה שאנחנו מתריעים עליה".

ואולי מדובר בהטרדה של בנות ללא הקשר לאומני? גופשטיין משיב ומציין את המקרה של נהג האוטובוס שפגע בבת שירות לאומי ומספר כי אגד החזירו אותו לנסיעה באוטובוס, והדבר חמור גם אם היה מדובר בנהג יהודי. "אבל פה יש לנו סטטיסטיקה של המגר הפוגע יותר, רואים באופן וודאי שהמגזר הערבי פוגע ביהודים".

על התנהלות החקירה אומר גופשטיין כי הקפיד לשתוק במשך רוב זמן החקירה משום שהוא מגדיר אותה כחקירה פוליטית. "הם אמרו לי שאני מביא שחקניות ולמה אני לא מביא את הבנות האמיתיות. אמרתי להם שלא אחשוף את הבנות".

"אני מאמין שהתיקים ייסגרו בלא כלום", אומר גופשטיין ומזכיר תיקים משפטיים קודמים וישנים שבהם השופט קבע בפני המשטרה שאין לה תואנה כלשהי להותיר את התיק ויש לסגור אותו. למרות זאת בחרה המשטרה להותיר את התיק פתוח. "אני מעריך שהם יסגרו ויחקרו דברים נוספים. עכשיו עם שר המשטרה החדש, עומר בר לב, אני משער שהוא ינסה להילחם בנו עוד, אבל זה לא מרתיע אותנו".

עוד מתייחס גופשטיין למלחמת החורמה שעליה הכריזו בפייסבוק נגדו. הא מזכיר כי כבר לפני כשנתיים נקבע בפייסבוק שאסור להזכיר את שמו ומי שכתב את שמו העמוד נחסם עבורו. "עכשיו החמירו ולא רק סגרו פייסבוק אלא גם סגרו את הווטסאפ לי ולעוד 30 או 40 איש בלי שום התראה. ההודעה היא 'המספר טלפון שלך מושעה'. לא אמרו שאם תפרסם כך וכך תושעה, ללא אזהרה סגרו. יש כפתור לערעור אבל לא מקבלים שום תגובה. לא עונים לשאלה למה חסמתם אותי".

"הם אומרים שהם לא קוראים הודעות, אז איך הם יודעים מה כתבתי. שיתנו לי להגיב, אולי יש לי תשובה טובה, אבל הם לא מגיבים. אנשים פנים אליי ושואלים למה אני לא עונה. אין עם מי לדבר. לא שמענו על תקדים לזה בשום מקום בעולם", אומר גופשטיין המציין כי בעת האחרונה מוחים על המהלך של ווטסאפ גם יאיר נתניהו, ידידיה מאיר ואחרים, ובהקשר זה הוא מזכיר את אזהרתו מלפני כשנתיים ש'אם לא תתעוררו כשעושים לי את זה יעשו את זה גם לכם'. אולי בעוד שנה או שנתיים יחסמו סתם אנשים ללא סיבה. זו השיטה של השמאל העולמי לסתום פיות".

לצפייה בסרטון >> https://www.youtube.com/watch?v=s-bc3ogruEE&t=27s

פורסם בערוץ 7 >> https://www.inn.co.il/news/495936

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה