בנצי גופשטיין על ניסיונם של ח"כים ממרצ ומהעבודה להביא להכרזה כי להב"ה הוא ארגון טרור

בנצי גופשטיין על ניסיונם של ח"כים ממרצ ומהעבודה להביא להכרזה כי להב"ה הוא ארגון טרור

יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין על ניסיונם של ח"כים ממרצ ומהעבודה להביא להכרזה כי להב"ה הוא ארגון טרור

ארגון להב"ה בדרך להיות להגדרה ארגון טרור? אמש (ב') פורסם ב'חדשות 13' תחקיר שבמהלכו הוצב סוכן שתול אשר היה אחראי על תיעוד מעשי הארגון. יו"ר הארגון בנצי גופשטיין התייחס לקמפיין של חברי הכנסת ממפלגות מרצ והעבודה, שמטרתו להכריז על להב"ה בתואר המפוקפק.

"מה שהיה שם היה תחקיר פייק", הכריז גופשטיין בפתח דבריו, "הכניסו סוכן שתול שאמר לאנשים מה לעשות בתוך קבוצה שלא קשורה לארגון להב"ה. פעמיים הזכירו בתחקיר שבנצי גופשטיין ואיתמר בן גביר לא יודעים מהדבר הזה. יש שם קבוצה שמתאמנת בקרב מגע ולמיטב ידיעתי זה חוקי, וברמלה זה לא רק חוקי אלא חשוב מאוד".

"אין שום קשר לארגון להב"ה ולעוצמה יהודית. הם גם אמרו שאין קשה אבל כל התשדיר הם שמו את התמונה שלי והזכירו את איתמר בן גביר – ככה יוצרים תחקיר פייק. אנחנו בע"ה נלך לתבוע כי יש פה תנועה רפורמית ולא מוצא חן בעניה שיש את ארגון להב"ה שנלחם בהתבוללות. הם מנסים להילחם בי בכל דרך כל הזמן", הדגיש יו"ר הארגון.

"אני אומר לכולם לפעול באופן חוקי"

על הטענה כי נראה שהקימו מחתרת, הגיב: "אני לא מקים מחתרת כי אני לא רוצה. ברגע הראשון שאני אקים אני אהיה מאחורי סורג ובריח ואני לא רוצה. אני נגד מחתרת ואני אומר לכולם לפעול באופן חוקי".

"לא היה כלום כי אין כלום. אותו סוכן ניסה לשכנע קבוצה שמתאמנת הגנה עצמית, אותו סוכן אמר להם 'בואו נלך לדקור ערבי'. הם חשבו על זה לילה ואמרו לו שיורדים מזה. אני מצטער להרוס להרבה אנשים את החלום", סיכם גופשטיין.

לראיון המלא << https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=IIIDFF&c41t4nzVQ=EF

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה