בנצי גופשטיין שוב בוואטסאפ: "חזרנו לחיים"

בנצי גופשטיין שוב בוואטסאפ: "חזרנו לחיים"

בנצי גופשטיין שוב בוואטסאפ: "חזרנו לחיים"

לאחר שחברת פייסבוק שבבעלותה וואטסאפ חסמה את חשבונות הוואטסאפ של גופשטיין ופעילי ימין נוספים, היא החזירה את החשבונות של חלקם.

י"א באב תשפ"א

יו"ר ארגון 'להב"ה' בנצי גופשטיין קיבל בחזרה את חשבון הוואטסאפ שלו היום (שלישי), זאת לאחר שהחברה חסמה אותו משימוש בוואטסאפ באופן פתאומי.

כזכור, 32 פעילים המזוהים עם מפלגת 'עוצמה יהודית', ובתוכם אילה בן גביר אשתו של ח"כ איתמר בן גביר, נחסמו במפתיע וללא נימוק משימוש בוואטסאפ לפני כחודשיים.

אילה בן גביר, רעייתו של ח"כ איתמר בן גביר, הגישה יחד עם פעילי 'עוצמה יהודית' תביעת ענק נגד 'פייסבוק' המחזיקה בבעלות על וואטסאפ.

בכתב התביעה שהוגש בידי עורכי הדין גיא אופיר ואיריס אדרי, המתמחים בניהול הליכים משפטיים נגד רשתות חברתיות ותאגידי מדיה, ביקשו התובעים מבית המשפט כי יעניק להם סעד מיידי, ויורה לפייסבוק להשיב את חשבונות הוואטסאפ שלהם לפעילות לאלתר.

עוד טרם התקבלה החלטת בית המשפט, חלק מחשבונות הוואטסאפ החסומים חזרו לבעליהם. כך למשל החשבון של גופשטיין. בעקבות שובו של חשבון הוואטספ כתב גופשטיין ב'סטטוס' שלו: "חזרנו לחיים". חשבון הוואטסאפ של אילה בן גביר עדיין מושבת.

מח"כ איתמר בן גביר נמסר: "אנחנו שמחים שבעקבות ההפגנה שמפלגת עוצמה יהודית יזמה והמחאה שקיימנו מול משרדי פייסבוק חל שינוי מסוים לטובה, אבל אנו ממשיכים בהליכים ובמאבק המשפטי שמנהל עו"ד גיא אופיר מול פייסבוק, עד שכל חשבונות הווצאפ יוחזרו למשתמשים שנחסמו, רק בגלל שהם מזוהים עם הימין".

פורסם בערוץ 7 >> https://www.inn.co.il/news/499522

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה