"גאים שהרפורמים בחרו להילחם בנו"

"גאים שהרפורמים בחרו להילחם בנו"

"גאים שהרפורמים בחרו להילחם בנו"

פעילי שמאל צפויים להפגין נגד ארגון להב"ה שלטענתם "מפיץ שנאה ופחד במטרה לגרש את הערבים ממרכז ירושלים". בארגון לא מתרגשים.

חזקי ברוך , י"ט באלול תשע"ו 22/09/16 12:32

 

בנצי גופשטיין ופעילי להב"ה. ארכיון

בנצי גופשטיין ופעילי להב"ה. ארכיון

צילום: מרים צחי

 

פעילי שמאל ופעילי ארגונים למאבק בגזענות צפויים להפגין הערב (חמישי) בכיכר ציון במרכז ירושלים, במחאה על אוזלת ידן של הרשויות, לטענתם, במאבק בארגון להב"ה.

את ההפגנה יזם המרכז הרפורמי לדת ומדינה וחתומים על הקריאה להשתתפות גם הארגונים: המטה למאבק בגזענות, תג מאיר- אור במקום טרור, רשות הרבים, התנועה הירושלמית, עוז ושלום – נתיבות שלום, מרכז אמת לסובלנות, רבנים למען זכויות אדם ושתיל-הקרן החדשה לישראל.

"מכיכר ציון נצא לצעדת מחאה נגד אלימות להב"ה ואוזלת היד של המשטרה, הפרקליטות והיועץ המשפטי במלחמה בגזענות. יחד נביא מסר של שלום ואחווה וניאבק להחזיר את מרכז העיר למקומה כמרחב משותף, בטוח לכולם", אומרים היוזמים.

לקריאה להפגין הצטרף גם הרב רונן לוביץ, נשיא תנועת נאמני תורה ועבודה ורב הישוב ניר עציון, אשר פרסם קריאה מיוחדת בנושא.

"די לגזענות, די לאלימות! זו קריאה שמאחדת את כולנו, כל אדם שפוי בחברה הישראלית, תהיינה השקפותיו המדיניות-פוליטיות אשר תהיינה, והלוואי שקולנו יהפוך לקול הדומיננטי ברחוב הישראלי"אמר הרב לוביץ.

מארגון להב"ה נמסר בתגובה, "ארגון להב"ה עוסק כל הזמן בהצלת בנות ישראל. השבוע בלבד הצלחנו לשכנע 4 בנות לשוב לעם ישראל, הן מצטרפות לעשרות בנות ונשים שניצלו השנה. כנראה שיש כאלה, רפורמים המעודדים התבוללות ועוד שחברו אליהם שהדבר לא מוצא חן בעיניהם והם מנסים ללא הצלחה להתנכל לפעילות שלנו. אנו גאים שהרפורמים וחבריהם בחרו להלחם דווקא בנו. לכבוד הוא לנו".

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/330708

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה