גופשטיין בתגובה: רואים בי סמל

גופשטיין בתגובה: רואים בי סמל

יושב ראש להב"ה, מתייחס לפניית הליגה נגד השמצה ליועץ המשפטי לממשלה לפעול נגדו: "ברוך ה' שהם נגדי – אז אני יודע שאני בדרך הנכונה"

 

https://youtu.be/RN5NPcmTSbI

פעיל הימין בנצי גופשטיין, יו"ר ארגון להב"ה, התייחס אחר הצהריים (שלישי) לקריאת הליגה נגד השמצהליועץ המשפטי לממשלה לפעול נגדו.

גופשטיין דוחה את הטענות המופיעות בפניית הליגה ליועץ המשפטי לממשלה, לפיהן ישנם דברי הסתה בעמוד הפייסבוק שלו. "אני קורא לליגה נגד השמצה הזאת, שיתחילו קודם כל לבדוק מה קורה עם הערבים שונאי ישראל בפייסבוק. כל כמה שניות יש שם עוד פוסט ועוד פוסט שקורא לרצח יהודים, שלא יתעסקו עם יהודים טובים".

לדבריו, "בפייסבוק שלי עולים רק דברים חוקיים, דברים שדואגים לבנות ישראל, דברים למען בטחון ישראל. הכל אצלי חוקי ובאהבת ישראל".

גופשטיין אף איננו מתרגש מכך שהפניה נגדו נעשתה על ידי גוף מוכר ובעל מעמד ציבורי, "ברגע שהליגה נגד השמצה והרפורמים יתחילו להגיד עלי דברים טובים – אני אצטרך לבדוק איפה טעיתי. ברוך ה' שהם נגדי אז אני יודע שאני בדרך הנכונה. אנחנו נמשיך לפעול למען בנות ישראל".

"מפריע להם שיש יהודי אחד שלא מתקפל, לא מגמגם ולא מפחד להגיד את האמת. אני נמצא שם מולם אז הם נלחמים נגדי כי הם רואים בי סמל לעם היהודי. אני אמשיך להילחם", מבטיח גופשטיין.

נזכיר כי בפניית הליגה ליועץ המשפטי לממשלה נאמר, "גופשטיין והארגון שהוא עומד בראשו מובילים קו קיצוני ובעל השלכות הרסניות לחברה הישראלית ולעם היהודי".

"דף הפייסבוק של גופשטיין עמוס בתכני שנאה ובהתבטאויות שאינן משתמעות לשני פנים, בעיקר כלפי האוכלוסייה הערבית…", נטען. "הדעות המובעות בו, הן שלו והן של עוקביו, הינן פוגעניות, גזעניות, מסיתות ואלימות מאוד".

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה