גופשטיין: הרפורמים חיים בסרט

גופשטיין: הרפורמים חיים בסרט

גופשטיין: הרפורמים חיים בסרט

יו"ר להב"ה מגיב לענת הופמן מהמרכז הרפורמי לדת ומדינה שטענה בהפגנה כי יהודים מכים ערבים ותקפה את ארגונו הנלחם בהתבוללות.

אלירן אהרון , כ"א באלול תשע"ו 24/09/16 22:47 | עודכן: 08:23

 

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטיין

צילום: מרים אלסטר. פלאש 90

 

00:00 | 06:15

יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין מגיב לדבריה של ענת הופמן מהמרכז הרפורמי לדת ומדינה, שטענה בהפגנה בכיכר ציון כי יהודים מכים ערבים בירושלים ואף הזכירה את ארגון להב"ה הנלחם בתופעת ההתבוללות.

"הרפורמים חייבים לצאת מהסרט שהם חיים בו", אומר גופשטיין. "הופמן וחבריה מתעלמים מהעובדה כי אכן יש טרור בירושלים. טרור ערבי שמידי יום פוגע ומנסה לרצוח, אלו לא צעקות גזעניות, זו לא מחאה קולנית אלא תופעה רחבת היקף של פגיעה ביהודים באשר הם ולא רק בירושלים אלא בכל מקום ברחבי הארץ.

הוא מזכיר כי "רק ביום שישי היה ניסיון רצח בקריית ארבע אך לא שמענו את ענת הופמן וחבריה ולא ראינו מעולם את הרפורמים מארגנים הפגנה נגד הטבח הבלתי נפסק ביהודים".

עוד טוען גופשטיין כי הופמן וחבריה צבועים גם ביחס לנשים, "הם יודעים שיש תופעה נפוצה של הטרדה מינית על רקע לאומני אך כל אותן גברות ועלמות שצועקות השכם והערב על זכויות הנשים שותקות פשוט כי הן צבועות".

גופשטיין ממשיך וטוען כי הרפורמים מנותקים מהמציאות, כלשונו. "הופמן אמנם טוענת שאין בעיית התבוללות, אולם היא מרשה לעצמה לטעון זאת רק בגלל שהיא חיה במגדל שן ולא יורדת אל העם.

"אגב הרפורמים בחוץ לארץ הם באופן מדהים מעודדים נישואי תערובות, אך גם באשר למה שמתרחש בארץ הם עוצמים עין וטוענים שהתופעה לא קיימת", מוסיף פעיל הימין. "הייתי מציע לה להסתובב איתי בערים, בכפרים, ברחבי ישראל לשמוע סיפורים מסמרי שיער על ההתעללות בבנות ישראל מכלי ראשון, מנערות קטנות שנזרקות ומנוצלות ואנחנו יחד עם ארגונים נוספים מטפלים בהן ומחלצים אותן אך את הופמן וחבריה אותן בנות מעולם לא עניינו, הם מעדיפים ללכת לעשות פרובוקציה בכותל".

באשר למעצרו ביום חמישי ולתקיפתו על ידי שוטרים אומר גופשטיין ששוחרר לפני שבת, "ההסתה עבדה, השוטרים פעלו כאילו יש הוראה מלמעלה להשתיק אותנו. בסך הכל הגענו להפגין נגד כנס של המיסיון והנצרות במרכז כלל שלצערנו הפך מזמן להיות בסיס וכנסיה מסיונרית פעילה.

"הגיעו שוטרים, היכו בי ולאחר מכן לקחו אותי לבית חולים אבל השאירו אותי קשור כל הלילה באזיקים למיטה", תיאר גופשטיין.

"זה בעידוד הרפורמים והלחץ שלהם, אנחנו כמובן נגיש תביעה שתעשיר את להב"ה בעוד כסף ותעזור למאבק נגד ההתבוללות, אך יש להצטער שהרפורמים מנהלים למשטרה את סדר היום ומדיחים שוטרים לפעול בצורה לא חוקית נגד ארגון שכל מטרתו היא דאגה לבנות ישראל ואפילו לבת של ענת הופמן".

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה