גופשטיין יתבע מהחתן הערבי מאה אלף שקלים

גופשטיין יתבע מהחתן הערבי מאה אלף שקלים

סערת חתונתם הצפויה של מחמוד ומורל נמשכת. בא כוחו של בנצי גופשטיין: נתבע מהחתן הוצאות בסך מאה אלף ש"ח על תביעתו נגד מחאת להב"ה.

שמעון כהן, פרסום ראשון: כ"א באב תשע"ד, 17/08/14 07:23

 

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטיין
ארכיון

בית משפט השלום בראשון לציון ידון הבוקר (א) בשעה עשר וחצי בבוקר בבקשה של מחמוד מנצור, הצפוי להינשא הערב (ראשון) עם מורל, להוציא צו מניעה שיאסור על בנצי גושפטיין ופעילי ארגון להב"ה להפגין מול החתונה וכן יאסור על הפעילים להטרידו.

בבקשתו מצרף עורך הדין של מנצור שורה של כתבות ואמירות בפייסבוק כדי לתמוך בבקשה.

עו"ד איתמר בן גביר המייצג את גופשטיין אומר כי "מדובר בבקשה חסרת תקדים ואנחנו נבקש מבית המשפט להשית הוצאות על המבקש מחמוד מנצור בסכום של מאה אלף ש"ח".

לדבריו "אין למבקש שום סמכות לבקש פגיעה בחופש הביטוי של מרשי, בנצי גופשטיין ושל ארגון להבה. זכותם של אנשים להפגין כנגד חתונת התבוללות, והניסיון לסתום פיות הוא ניסיון חמור מאין כמוהו. מדינת ישראל ראתה מחאות מקוממות פי כמה ממחאה לגיטימיתנגד התבוללות, שופטים כאן אישרו מצעדי תועבה, מחאות של ראאד סאלח וכדומה, ייתכן ועורכי הדין של החתן פשוט לא מעודכנים בפסיקה בעשרים שנה האחרונות במדינת ישראל, אשמח להציג להם אותה".

גופשטיין עצמו אומר הבוקר, "כנראה שהחתן חושב שאנחנו חיים במדינה איסלאמית ולכן הוא מגיש בקשות שכאלה.ישראל היא דמוקרטיה ומותר לי למחות נגד תופעה שהיא חמורה".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/282126

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מאמרים נוספים בלהבה

חדשות להב"ה

בדמייך חיי

בדמייך חיי בת-אל, שם בדוי, היא נערה בסיכון מגיל צעיר מאוד אשר נוצלה על-ידי ערבים.

קרא עוד »