גופשטיין נגד הנהגים הערבים: "אוטובוס זה נשק לכל דבר"

גופשטיין נגד הנהגים הערבים: "אוטובוס זה נשק לכל דבר"

גופשטיין נגד הנהגים הערבים: "אוטובוס זה נשק לכל דבר"

ארגון להב"ה יצא במתקפה נגד הנהגים הערבים בחברת אגד, בטענה כי כך ימנע הפיגוע הבא. יו"ר הארגון, בנצי גופשטיין: "אוטובוס מלא בחיילים ותושבים מסוכן כמו אקדח"

מערכת גלצ

eged3

על רקע הקמפיין החדש של ארגון להב"ה שכותרתו "לא טוב שההגה בידיים של מוחמד", יו"ר הארגון בנצי גופשטיין ומורד עתון, נהג אוטובוס בירושלים, שוחחו הבוקר (שני) עם רזי ברקאי בגלצ. "אם נהג ערבי, שלא שירת בצבא, ילך למשרד הפנים ויבקש רישיון לאקדח לא יתנו לו. כשהוא מקבל לידייו אוטובוס מלא בחיילים ותושבים זה לא פחות מסוכן מאקדח", הסביר גופשטיין.

"רוב חברי מועצת קריית ארבע פנו אליי כדי שאפעל בנושא. אני לא רוצה לחכות למקרה הראשון, אוטובוס זה נשק לכל דבר. זו ממש סכנת נפשות", גופשטיין הסביר. "אני בטוח שבאותה מידה התושבים באום אל פאחם לא ישמחו אם נערי גבעות יהיו הנהגים אצלם".

קישור לשמיעת הראיון:

מורד עתון הוא נהג אוטובוס בחברת קווים שכבר שמונה שנים נוהג בירושלים. "בשבוע האחרון היו אצלנו שלושה מקרים של נהגים שהותקפו על ידי נוסעים או רכב חולף, רוב המקרים אין שום סיבה מוצדקת לתקיפה. נהגים שהותקפו אמרו שיחפשו מקצוע אחר", שיתף. "אני לא רוצה כל יום לחשוש שמישהו יבוא ויתקוף אותי בגלל שאני ערבי ועובד כאן".

23/01/17 | 12:29
http://glz.co.il/1064-95298-HE/Galatz.aspx
0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה