דיווחה לארגון להב"ה ונעצרה

דיווחה לארגון להב"ה ונעצרה

דיווחה לארגון להב"ה ונעצרה

מאבטחת בתחנת משטרה בירושלים נעצרה ונשלחה למעצר בית בחשד שהעבירה ללהב"ה מידע על שוטרת שמנהלת קשר רומנטי עם בחור ערבי.

רעות הדר, כ"ז באדר תשע"ו, 07/03/16 18:28

 

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטיין
צילום: אלירן אהרון

צעירה שעבדה כמאבטחת בתחנת משטרה נעצרה לחקירה ונשלחה למעצר בית בחשד שמסרה לארגון להב"ה מידע על שוטרת יהודייה המנהלת קשר עם ערבי.

האירוע התרחש לפני כמה שבועות, כאשר מאבטחת באחת מתחנות המשטרה בירושלים קיבלה מחברתה השוטרת בהסכמה את מכשיר הטלפון שלה. כאשר הסתכלה בטלפון הנייד, נתקלה לתדהמתה בהתכתבות של השוטרת עם בחור ערבי המעידה על כך שהם מנהלים קשר רומנטי.

המאבטחת מיהרה לצלם את ההתכתבות בטלפון הנייד שלה ושלחה את ההתכתבות לארגון להב"ה. אחד הפעילים בארגון יצר קשר עם אחיה של השוטרת וחשף בפניו את הקשר הרומנטי במטרה להפסיקו.

האח עדכן את אחותו והיא בתגובה התלוננה במשטרה על המאבטחת ועל הפעיל. במשטרה מיהרו לפעול ועצרו את המאבטחת לחקירה ובהמשך גם דרשו להאריך את מעצרה.

לאחר שהשופט הבהיר שגם לטענת המשטרה ארגון להב"ה הוא ארגון חוקי ושלא נעשתה שום פעולה העלולה לסכן את ביטחונה של השוטרת, הוא סירב לבקשת המשטרה והורה על שחרור המאבטחת לארבעה ימי מעצר בית. פעיל להב"ה נחקר במשטרה ושוחרר בערבות עצמית. עדיין לא ברור אם יוגש נגד המאבטחת כתב אישום.

יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין אמר בתגובה, "אנחנו בארגון להב"ה מקבלים המון פניות של משפחות הזועקות לעזרה: 'אנא עזרו לנו להציל את הבת שלנו שיוצאת עם ערבים', אנחנו פונים לאותן בנות ומסבירים להן בצורה יפה על העתיד הצפוי להן. במקרים רבים אנחנו מצליחים ברוך ה'.

"במקרה הנוכחי פנינו למשפחה שלה ואכן המשפחה הזדעזעה וניסתה לעזור ולהציל אותה, ללא הצלחה בינתיים. לצערי, כאשר אנחנו מגישים תלונות כנגד ערבים שפוגעים ומטרידים את בנות ישראל המשטרה לא ממהרת כלל לפעול אבל כשמדובר בשוטרת המשטרה נחלצה פתאום לחקירה מהירה וחקרה את מי שהעבירה לנו את המידע ואת אותו יהודי שניסה לעזור לאותה בחורה. נמשיך לפעול למען בנות ישראל".

מקור http://www.inn.co.il/News/News.aspx/317635

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה