האם רמי לוי יפסיק להעסיק ערבים?

האם רמי לוי יפסיק להעסיק ערבים?

הקריאות לחרם נגד ערבים הופכות לסרטונים ויראליים של לקוחות שמעמיסים עגלות ומשאירים אותן בקופות במחאה. בדקנו עם רמי לוי כיצד בכוונתו להגיב

 

אחרי התמונות הקשות מזירת הפיגוע בבית הכנסת בירושלים, הקריאות להחרמת עסקים שמעסיקים ערבים לא איחרו לבוא. יו"ר ארגון להבה בנצי גופשטיין נעצר היום (ג') בעקבות סרטון שהופץ בו קרא למעסיקים להחרים עובדים ערבים ולקונים להחרים חנויות המתעלמות מקריאה זו.
לצד הקריאות האלו ושלל הודעות ב-WhatsApp המתעדות לכאורה פיטורי עובדים ערבים, צצות להן גם לא מעט קבוצות בפייסבוק אשר יוצאות נגד העסקתם ובהן פוסטים ובהם כרזות שזוכות למאות לייקים, כולן מקוות לפגוע בכיס של העובד הערבי, בטענה ש"אינם רוצים לממן את המחבל הבא".
אחת השמועות שנפוצו טענה כי המחבלים שהיו מעורבים בפיגוע בבית הכנסת הועסקו על ידי רשת הקניות בבעלותו של רמי לוי. "היום נטען שכאילו אותם מפגעים מתועבים יצאו מהעסק שלי וכאילו הם עובדים אצלי, אלו סתם היו שמועות, זה שקר", מבהיר לוי בשיחה עם צינור לילה.
לוי סבור כי מדובר בשמועה יזומה על רקע יריבות מסחרית. שמועה אחרת שהופצה טענה כי בכוונת לוי לפטר את כל העובדים הערבים ברשת. "אנחנו מעסיקים בלי הבדל דת, גזע ולאום. נמשיך להעסיק בלי הבדל דת, גזע ולאום", מבהיר לוי, "אנחנו למעשה זקוקים למעשה לעוד כ-500-1000 עובדים בעסק שלנו. כל מי שרוצה לבוא לעבוד אצלנו – אנחנו נשמח מאוד".

 

למקור

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה