הם לא ישברו אותנו

הם לא ישברו אותנו

מאחורי הלהבות // בנצי גופשטיין

הם לא ישברו אותנו

את העובדה המוגמרת לפיה ענקיות הטכנולוגיה והמדיה מתהדרות בחופש ביטוי ופלורליזם, אך בפועל נוקטות בגישה של סתימת פיות ודיקטטורה כנגד אנשי ימין, כולנו מכירים. כך למשל, אני, חסום לצמיתות מלפתוח חשבון בפייסבוק, ואף חל איסור לאזכר את שמי ברשת החברתית. בנוסף, נחסמו גם חשבונות היוטיוב והטיק-טוק שפתחתי. כל זאת בשעה שאותן רשתות מהוות כר פורה להפצה של אלפי סרטוני הסתה נגד יהודים וטקסטים אנטישמיים מחליאים – שמוכלים במסגרת "חופש הביטוי" המזויף והחד צדדי, בו נוקטות הרשתות השונות.

אולם השבוע, סותמי הפיות צעדו צעד נוסף במדיניותם הבריונית. את 'ווטסאפ', אתם מכירים? אחלה. השבוע, באופן פתאומי, וללא כל התראה מוקדמת, החליטו בחברה להשעות את החשבון האישי שלי. יחד איתו, הושעה מספר נוסף שהיה ברשותי, וכן נחסם המספר הרשמי של ארגון להב"ה. מדובר במספרים ששימשו להפצת דברי תורה ועדכונים על פעילויות להב"ה במספר רב של קבוצות ווטסאפ (שחלקן גם נסגרו), ועבור הפעילות המקצועית של להב"ה – בקבלת דיווחים על מקרי התבוללות. מבדיקה שערכתי, הסתבר כי לצידי, נחסמו חשבונותיהם של מנהלים נוספים בלהב"ה, ושל פעילי ימין נוספים – בהם אילה בן גביר, רעיתו של ח"כ איתמר בן גביר. מדובר באירוע חסר תקדים, שלמיטב ידיעתי, אין לו אח ורע עד כה. נכון לשעת כתיבת שורות אלו, כלל חשבונות הווטסאפ עדיין חסומים. ווטסאפ, כידוע, היא חברה ששייכת כיום לפייסבוק – הרשת החברתית הראשונה שהחלה להילחם בי.

למה הם עושים את זה? מניין הרוע הזה, לחדור לאדם לקודש הקודשים של הפרטיות, ולמנוע ממנו לנסות ליצור קשר עם אחרים? הסיבה היא פשוטה: הם מפחדים. הם מפחדים שהאמת תופץ ותגיע לרבים; הם מפחדים שנצליח בפעילותנו ונסכל עוד ועוד מקרים של התבוללות; הם מפחדים שנמשיך לנפץ את שקר הדו קיום; הם מפחדים שהציבור ידע מיהו האויב; הם מפחדים שנצליח לשמור על ערכי המשפחה והיהדות; הם מפחדים, משום שהם יודעים שהם הולכים והופכים למיעוט, ואנחנו הולכים וגדלים.

אך "הֵם לֹא יִשְׁבְּרוּ אוֹתָנוּ, אָנוּ גַּם לֹא נָכֹף הַגַּב, כָּל עוֹד זוֹ הָרוּחַ בָּנוּ וְכָל עוֹד פּוֹעֵם הַצַּו", כדברי לוחם האצ"ל דוד ניב ז"ל. ככל שהם ימשיכו להילחם בנו וינסו להשתיק אותנו, אנחנו רק נתחזק ונדע שאנו פועלים בדרך הנכונה.

לכן מכאן, אני קורא לכל קוראי הטור להפיץ אותו בכל מקום אפשרי. בנוסף, אני קורא לכם להצטרף לערוץ הטלגרם שלי, שמשמש בעת הזו כבמה המרכזית להפצת המסרים, העדכונים ודברי התורה שהופצו עד כה בעיקר בקבוצות הווטסאפ. חפשו 'בנצי גופשטיין – הערוץ הרשמי' בטלגרם. כמו כן, בכוונתנו להגיש תביעת ענק נגד ווטסאפ. אם אתם לא רוצים להיות אלו שמגלים מחר שנחסמתם, היו שותפים איתנו – ותרמו למאבק המשפטי (ניתן לתרום באמצעות מספר הטלפון המצורף בתחתית העמוד).

פורסם בעלון השבת "מצב הרוח"

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה