"המרכז הרפורמי" נגד בנצי גופשטיין

"המרכז הרפורמי" נגד בנצי גופשטיין

"המרכז הרפורמי" נגד בנצי גופשטיין

יו"ר להב"ה קרא להפגין נגד מצעד הלהט"ב בי-ם ועורר את זעם הרפורמים שפנו למשטרת ירושלים: "למנוע כל אפשרות לאלימות מצד גופשטיין".

רעות הדר , י"ג בתמוז תשע"ו 19/07/16 11:16

 

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטיין

צילום: אלירן אהרון

"המרכז לרפורמה בדת ומדינה" שיגר מכתב דחוף למפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי בדרישה לפתוח בחקירה פלילית נגד יו"ר ארגון להב"ה, פעיל הימין בנצי גופשטיין, שמתכנן להפגין ביום חמישי נגד "מצעד הגאווה" שיתקיים בירושלים.

במרכז הרפורמי מצטטים מאמר שפרסם גופשטיין באתר "בחדרי חרדים", ובו קריאה לציבור להצטרף אליו להפגנה נגד חברי קהילת הלהט"ב.

"לא כך למדנו בפרשת השבוע – אם פנחס היה שותק, המגיפה על בני ישראל לא הייתה פוסקת, הוא לא חשש לתדמית. ביום חמישי הקרוב בשעה 17:00 בגן הפעמון בירושלים, נערך לעצור את מצעד הגאווה, בו יופיעו כל הסחי והמאוס של החברה, תחתית החבית של המין האנושי, שכל מטרתם להפיץ את הזוהמה שלהם ולטנף את אווירה של עיר הקודש. אין צורך להכביר במילים על המיאוס שבאותם אנשים", כתב גופשטיין.

במרכז הרפורמי כתבו למפקד מחוז ירושלים כי "כל פעולה (של גופשטיין – ר"ה) לעצור את המצעד תחרוג ללא כל ספק מכל היתר חוגי להפגין אשר ניתן לגופשטיין ולאנשי להב"ה על ידי משטרת ישראל".

לדבריהם, "לאור ההיסטוריה האלימה והטראגית נגד הצועדים במצעד הגאווה והסובלנות בירושלים, הכרחי כי משטרת ישראל תתייחס לדברים אלה במלוא החומרה ותפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למנוע כל אפשרות לאלימות מצד גופשטיין".

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה