הראשונים להזהיר מאלימות נגד ערבים: ארגון להב"ה

הראשונים להזהיר מאלימות נגד ערבים: ארגון להב"ה

הראשונים להזהיר מאלימות נגד ערבים: ארגון להב"ה

עשרות יהודים נערכו במהלך מבצע "שומר החומות" לתקוף ערבים תחת סיפור כיסוי של הפגנה. הראשונים שהזהירו מפניהם היו דווקא ארגון להב"ה

כ' בסיון תשפ"א 31/05/21

פעילי ארגון הימין "להב"ה" הזהירו מפני התארגנויות אלימות של יהודים נגד ערבים במהלך מבצע "שומר החומות".

כזכור, אתמול (ראשון) פורסמו ב'חדשות 12' ובאתר 'ynet' תחקירים על קבוצות יהודים שהתארגנו באמצעות אפליקציית המסרים 'טלגרם' על מנת ללכת ולפגוע בערבים בעיר עפולה. "יאללה תגיעו, אנחנו 40-30, אם נהיה 80-70 נעשה פיגוע", אמר אחד מהיהודים במהלך מבצע שומר החומות.

חברי הקבוצה בטלגרם דיברו אחד עם השני בתאריך ה-12.5.21 על מנת להוציא את התכנית לפועל ביום למחרת בשעות הערב. עוד טרם יצאה לפועל התכנית, פרסם שמעון אהרוני, רכז ארגון להב"ה בעיר עפולה, אזהרה למשטרה ולציבור מפני ההתארגנות האלימה.

על אף הבקשה המפורשת מחברי קבוצת הטלגרם שלא להוציא שום מידע מחוץ לקבוצה, אהרוני פרסם בכוונה תחילה את דבר ההתארגנות האלימה בחשבון הפייסבוק שלו והזהיר את משטרת ישראל ממנה.

בפוסט שפרסם אהרוני בחשבון הפייסבוק שלו טרם יציאת התכנית לפועל הוא כתב: "הודעה חשובה. לכל העפולאים – לא ללכת לשם. יתכן שזו מלכודת. דחוף לשתף. אני פונה לכל ההורים, תבדקו שהילדים שלכם לא מתכוונים להיות שם. אני פונה לכל העפולאים לשתף את זה. שאף אחד לא ילך לשם. זה רץ ברשתות הערביות ואצל השמאלנים. יש כאן תרגיל שעלול להיות מסוכן. לשתף".

"החשיפה הזו מוכיחה דבר אחד שאנו תמיד אומרים בגלוי: ארגון להב"ה פועל על פיק חוק בלבד, וכך מנחה את פעיליו לפעול", אמר בנצי גופשטיין, יו"ר ארגון להב"ה, בשיחה עם ערוץ 7. "הניסיונות העלובים של גורמים בתקשורת לקשור את הארגון לפעילות בלתי חוקית, שוב נחלו כישלון צורב. נמשיך לפעול למען בנות ישראל ועם ישראל, ללא מורא – וכאמור, על פי חוק בלבד".

פורסם בערוץ 7: https://www.inn.co.il/news/494400

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה