התינוקת שעברה התעללות באשקלון – נפטרה מפצעיה – יו"ר ארגון להבה קורא להשאיר את האם במעצר

התינוקת שעברה התעללות באשקלון – נפטרה מפצעיה – יו"ר ארגון להבה קורא להשאיר את האם במעצר

התינוקת שעברה התעללות באשקלון – נפטרה מפצעיה

הרופאים בסורוקה נאלצו לקבוע את מות התינוקת בת ה-10 חודשים. הערבי מחברון חשוד בכך שהתעלל בתינוקת ובבת זוגו היהודיה. גם האם עדיין נמצאת במעצר

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד תשרי תש"פ – 14:30 23/10/2019
למצולמים אין כל קשר לכתבה  (צילום: משטרת ישראל)

למצולמים אין כל קשר לכתבה (צילום: משטרת ישראל)

התינוקת בת העשרה חודשים מאשקלון, אשר על פי החשד סבלה מהתעללות לכאורה בידי בן זוגה הערבי של האם, נפטרה ביום רביעי בבוקר במרכז הרפואי סורוקה שבבאר שבע.

בפרשה כעת עצורים גם האם היהודיה, וגם בן זוגה הערבי מחברון, החשוד כי התעלל גם בתינוקת וגם באם. סעיף החשד כנגד שניהם שונה מהתעללות לגרימת מוות.

האם ביקשה לצאת להלוויתה של התינוקת. כמו כן, בית המשפט אפשר לעם להיפרד מבתה לפני שזו הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.

בית משפט השלום באשקלון האריך אתמול את מעצרו של בן הזוג הערבי, דיאז עביד, בחמישה ימים. מעצרה של האם הוארך ביומיים. כמו כן, בפרשה עצור אדם נוסף החשוד כי סייע לעביד תמורת כסף.

עביד, הינו בן זוגה של האם היהודיה והוא שוהה בלתי חוקי החשוד כי תקף את האם מספר פעמים. בחודשים האחרונים התגורר עביד יחד עם האם בדירתה באשקלון.

עביד טוען כי נפל, ותוצאה מכך נפלה התינוקת יחד איתו והיא סובלת משברים בגולגולת. עם שזאת, במשטרה חושדים כי הוא הכה את התינוקת כי כעס על שהאם יצאה מהבית.

יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין קורא להשאיר את האמא מאשקלון במעצר ולהעמיד אותה לדין באשמת הריגה.

"מי שמצאה לה בן זוג בדואי מהפזורה הביאה איתו ילדה יהודיה ולא הסתפקה בזה אלא המשיכה לצאת עם ערבי מחברון, וכאשר יצאה לבלות השאירה את התינוקת בידיו הלא נאמנות של ערבי מחברון היא רוצחת לכל דבר, על בית המשפט לדאוג שהיא לא תראה אור יום."

"אני קורא לשאר הבנות ששוגות בחלומות ועדיין יוצאות עם האויב עזבו אותם עכשיו".

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה