התקשורת נגד העם

התקשורת נגד העם

מאחורי הלהבות // בנצי גופשטיין

התקשורת נגד העם

לא צריך להיות גאון כדי להבחין בניסיונות הבלתי פוסקים של התקשורת הישראלית להנדס את התודעה של הציבור, כמובן, לטובת צד פוליטי מאוד מסוים, עם אג'נדה מאוד מסוימת. אך אם יש צורך בהוכחה לכך שלא רק שהתקשורת מוטה לחלוטין שמאלה, אלא נמצאת עמוק בתוך השמאל הקיצוני, היא בהתגייסות המוחלטת שלה לטובת עידוד התבוללות. שכן לפי סקר מכון סמית', 90% מהיהודים במדינת ישראל מתנגדים להתבוללות, ויעשו הכל כדי שביתם או בנם לא יתחתנו עם גוי או גויה. 90% מהציבור כוללים בתוכם, כמובן, גם אנשי שמאל, אך כאלו ששומרים על זהותם היהודית, ומתנגדים להענקת לגיטימציה לקשרי תערובת. זאת בשונה, כאמור, מהתקשורת, שנדמה שאינה בוחלת בשום אמצעי כדי לשרת תפיסת עולם מעוותת ומסוכנת, שמטרתה להלבין את ההיטמעות של בנינו ובנותינו בקרב האומות.

לא פחות משתי ידיעות מרכזיות בכלי התקשורת הבכירים בישראל, הוקדשו רק בשבוע האחרון לטובת התעמולה לעידוד ההתבוללות. כך במגזין סוף השבוע היוקרתי '7 ימים' של העיתון 'ידיעות אחרונות', נערך על פני שלושה עמודים ראיון עם אלונה סער, ביתו של גדעון סער, שעלתה לכותרות בשנה שעברה בעקבות זוגיות שניהלה עם שחקן ערבי (ומאז כבר הסתיימה, ברוך השם). הכתבה תיארה את ההתנגדות הציבורית העזה לאותו קשר כ"גזענות והתלהמות", ומנגד העניקה חיבוק עוטף לסער על אותו קשר, וגילתה כלפיו אמפתיה רבה. בכתבה נוספת שפורסמה באתר 'אן-12', סופר על אישה שגדלה בבית חרדי, עברה ילדות קשה, ובמהלך חייה נישאה 3 פעמים – בפעם השנייה, לערבי. כמובן, שהעובדה הזו היא שזכתה להבלטה משמעותית בכתבה, שהכילה אותה והעניקה לה לגיטימציה מלאה.

ניתן היה לצפות שבשבוע בו חל יום השואה, התקשורת תגלה קצת יותר רגישות, ותימנע מפרסומים כאלו. אך התקשורת, כאמור, לא בוחלת בשום אמצעי.

שתי הדוגמאות הללו הן כמובן בבחינת טיפה מן הים. ישנן מאות דוגמאות לכתבות כאלו מהשנים האחרונות. בכל פעם בה אנו בארגון להב"ה הבענו ביקורת פומבית על קשרי התבוללות שפורסמו בכלי התקשורת, חטפנו מהתקשורת מטר של קיתונות והשמצות, קריאות לסתום לנו את הפה, להעמיד אותנו לדין באשמת 'גזענות' ולהגדיר אותנו כארגון טרור.

משום שהתקשורת הישראלית היא הדוגמא הקלאסית למי שמתעטפת באצטלא ליברלית, אולם בפועל משמשת כסותמת הפיות הגדולה ביותר. התקשורת תהיה מוכנה להעניק במת סיקור נרחבת, מלטפת ואוהדת לנשים שיבכו מרה את ה'גזענות' וה'שנאה' אותם חוו בעקבות קשר שקיימו עם ערבי, אך לעולם לא תהיה מוכנה להעניק במה לנשים שהפסיקו את הקשר שקיימו ערבים, ומעוניינות כעת לספר לציבור על התופת אותה חוו. האמפתיה וההכלה, כרגיל, שמורים עבור צד אחד בלבד.

לדיווחים ותרומות: 074-7871390
להערות: [email protected]

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה