ווצאפ נגד להבה: עשרות חשבונות ווצאפ של פעילי להבה נחסמו

ווצאפ נגד להבה: עשרות חשבונות ווצאפ של פעילי להבה נחסמו

ווצאפ נגד להבה: עשרות חשבונות ווצאפ של פעילי להבה נחסמו

לאחר חסימתו של בנצי גופשטיין בפייסבוק: גם ווצאפ נאבקת בלהבה – עשרות חשבונות של פעילים נחסמו בינהם חשבון הווצאפ של רעייתו של ח"כ איתמר בן גביר

חשבון הווטסאפ של רעייתו של יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הושעה לצמיתות על ידי פיסבוק, ללא התראה וללא הסבר לחסימת החשבון.

בן גביר אינה היחידה שנחסמה. יחד איתה נחסמו עוד כ 30 אנשים ובהם בנצי גופשטיין יו"ר להב"ה. המשותף לכולם שהם אנשי עוצמה יהודית – מפלגה בכנסת ישראל.

במכתבו ציין ח"כ בן גביר כי רעייתו עובדת כמורה והקשר שלה עם התלמידות והמורים שבימי שגרה נעשה באמצעות רשת הווטסאפ נפגע קשות.

עוד הוסיף במכתבו: "מבירורים שעשיתי הדברים חמורים שבעתיים, מדובר בהתנכלות על רקע פוליטי, אשת ח"כ נחסמת כי יש גורמים שרוצים להשתיק את חבר הכנסת". בן גביר ביקש ממשרד התקשורת: "להגיב בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים ולפעול באופן מידי בנושא".

ח"כ בן גביר הזהיר : "היום זה אני, מחר זה יכול להיות כל ח"כ אחר אשר עמדותיו אינן לרוחן של אותם גורמים ברשת, (או גורמים חיצוניים שהשפיעו על אותה רשת).".

אנשי עוצמה, מתכוונים להגיש תביעה נגד פייסבוק. עו"ד איריס אדרי המייצגת אותם מסרה : "בכוונתנו להגיש תביעה כנגד חסימת מרשיי מהשימוש בוואטסאפ. מדובר באקט כוחני, חד צדדי, פוגעני ומפלה שננקט ללא שום התראה כנגד אזרחים מן השורה, ללא שום סיבה נראית לעין או צידוק כלשהו. חסימת מרשיי מהאפשרות לעשות שימוש בוואטסאפ הינה ניצול כוח לרעה על ידי תאגיד עצום, תוך פגיעה בזכויותיהם וגרימת נזק מתמשך, ובעיקר תוך הפלייתם לרעה באופן בוטה"

מארגון להב"ה נמסר: "סתימת הפיות הגיעה גם לוואטסאפ. במשך שנים ענקיות הטכנולוגיה והרשתות החברתיות מנסות להשתיק ולחסום פעילי ימין. זה קורה בפייסבוק, ביוטיוב, בטיקטוק. אבל עכשיו, נחצה קו אדום נוסף. הם החלו גם לחדור לפרטיות שלנו. אנחנו לא שותקים – ויוצאים למאבק!

בימים אלו אנו מגבשים תביעת ענק נגד ווטסאפ. התביעה הזו מוגשת למעשה בשם כל אחד ואחד מאיתנו, שעלול להיות הבא בתור שינסו לסתום לו את הפה. אנחנו קוראים לכם להיות שותפים ולתרום למען המאבק החשוב והצודק הזה. כי היום זה אנחנו – מחר זה אתם".

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה