זה לא טרור, זה יהדות

זה לא טרור, זה יהדות

זה לא טרור, זה יהדות

מה העסיק את השר מיד עם היכנסו לתפקידו? אולי העובדה, שמדי יום נזרקים אבנים ובקבוקי תבערה על יהודים בתוך מדינת ישראל

בשבוע שעבר, השבוע הראשון לכהונתו של השר לביטחון פנים עומר בר לב, ישב השר החדש עם היועץ המשפטי לממשלה לפגישה חשובה מאוד. מה העסיק את השר מיד עם היכנסו לתפקידו? אולי העובדה, שמדי יום נזרקים אבנים ובקבוקי תבערה על יהודים בתוך מדינת ישראל: בלוד, ביפו, ואף בבירת ישראל – בשמעון הצדיק ובעוד שכונות בירושלים? אולי המערב הפרוע ששורר במגזר הערבי, עם חיסולי חשבונות של גורמי פשע ברחובות הארץ?

לא זה ולא זה. את השר בר-לב העסיק דבר הרבה יותר חשוב: המלחמה שלי בהתבוללות!

לצערי, עומר בר-לב לא ניסה לבדוק או לברר מהי בדיוק אותה פעילות של ארגון להב"ה, שהוא קורא לה 'טרור'. תחת זאת, הוא ניזון מהשקרים של הרפורמים (היושבים היום לצדו בממשלה, לצערנו) ומהשמצות של גופים הממומנים על-ידי הקרן החדשה. אילו היה בודק בעצמו, היה יודע בדיוק במה עוסק ארגון להב"ה.

אתן לכם בקצירת האומר ממש רק את הפעילות שלנו בשבוע האחרון… יום למחרת הבקשה של עומר בר-לב, יזמה אשתי דיון בבית הדין הרבני בתל אביב, על-מנת לעשות השבה ליהדות ליהודיה שהכירה ערבי לפני שנים, נפלה בקסמו והתאסלמה, ועכשיו – בסייעתא דשמיא ובעזרת ארגון להב"ה – חזרה ליהדות. היש פעולת טרור גדולה מזו?

באותו שבוע, תוך שיתוף פעולה עם משטרת ישראל, עליה מופקד בר-לב, איתרנו שלוש נערות שברחו מהמוסד בו שהו. זמן רב נעדרו מהמקום, אך דבר לא נעשה, עד שארגון להב"ה נכנס לתמונה וחשף את המיקום שלהן, וביחד עם חברי כנסת הפעלנו לחץ על כל הגורמים. משטרת ירושלים אתרה את הבנות והחזירה אותן למוסד ולמשפחותיהן. רשמו לפניכם עוד פעולת טרור, הפעם בתיאום עם משטרת ישראל…

וקיבלנו בשבוע שעבר גם פניה על בת שירות בבית חולים בדרום הארץ שרוצה להתאסלם. ולמוקד שלנו הגיעה זעקה מבעל, שגרושתו הפרה את ההסכם בבית הדין הרבני, והיא נמצאת עם הילדים של הגרוש בכפר ערבי. ובשבת(!) נשלחה אלינו הודעת דוא"ל על יהודיה שפגשו בבר בתל אביב, שיוצאת שם עם ערבי ונראית ממש חסרת אונים. מה היה אומר ר' לוי מברדיצ'ב על יהודים שמחללים שבת ויושבים בבר, אבל אכפת להם מאחותם היהודיה… לשמוע את זעקתם – גם זה נחשב ל'טרור'?

וכן, גם דיברנו עם המנהלת של התערוכה בעין חרוד, ובצורה מנומסת לחלוטין הסברנו לה, שלא יתכן שיאפשרו להעלות מופע, שבו שורפים את שם ה', ולאחר הידברות מכובדת, הם אכן החליטו להוריד את המיצג המזעזע.

האם אלו הן פעולות טרור? זה לא טרור, זו יהדות. זו אהבת ישראל הלכה למעשה!

 

פורסם בעלון השבת "מצב הרוח"

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה