חוק וסדר// ענת גופשטיין

חוק וסדר// ענת גופשטיין

חוק וסדר

זה היה בהפגנה הגדולה של ארגון להב"ה, בפאתי שער שכם, בתחילת פרעות תשפ"א: שני אנשים עקבו והלכו אחרי לכל מקום. התחלתי לנוע ממקום למקום, כדי להבין אם זה אמיתי. בשלב מסוים, הרגשתי שזו כבר הטרדה וחשתי מאויימת. ניגשתי לבחור שנשא נשק, שיתפתי אותו בתחושותיי, והחלטנו לגשת יחד לבדוק מה הם רוצים. הבחור כבר היה בהיכון, אך כשהוא ראה במי מדובר, הוא ניגש אליי והדהים אותי: "ענת, אני מכיר אותם, הם בלשים במשטרת ירושלים".

בתחילה רציתי לגשת ולצרוח עליהם. אבל הבנתי שאין עם מי לדבר. בשביל המשטרה, אנחנו האויב. לא אלו שזורקים אבנים; לא אלו שבאים לשרוף בתי כנסת ולרצוח יהודים; אנחנו אלו שנרדפים, על דעות – ולא על מעשים.

רבים כבר אמרו: רדיפה פוליטית היא פשע.  השבוע בנצי בעלי היה בחקירה, ביחידת הסייבר של להב 433 במשטרה. הוא נחקר על על סרטים שהפיק לפני כמה שנים, בו הזהיר מסכנת ההתבוללות. ואני שואלת את להב 433: איפה הייתם בשבוע שעבר, בו בנות קטינות נעדרו, והערבי שניצל אותן מעלה תמונות שלהן עם נשק?!

בנוסף, השבוע נודע שבמסגרת מבצע "חוק וסדר" של המשטרה, שנערכו בעקבות פרעות תשפ"א, הגישב הפרקליטות בסך הכל 2 כתבי אישום נגד המחבלים שהתפרעו בלוד. אלפי ערבים התפרעו, בזזו, וניסו לרצוח – ורק שניים הועמדו לדין. את מבצע חוק וסדר, מסתבר, צריך לעשות בראש ובראשונה במערכת אכיפת החוק בישראל.

*

בשעת כתיבת שורות אלו, ממשלת שמאל מושבעת בישראל. יום שחור לכל יהודי ציוני במדינת ישראל. שטיפת המח של השמאל כבר החלה: "הפרעות לא היו על רקע לאומני אלא פשיעה פלילית רגילה", אמר שר המשטרה המיועד, עומר בר לב. זאת לאחר שאת ארגון להב"ה, הוא מבקש להגדיר כארגון טרור.

למרות הרדיפה האובססיבית נגדנו, אנחנו נמשיך לעשות ולפעול. הטירוף השמאלני להשתיק אותנו, רק נותן לנו את הכח להמשיך הלאה. לא ננוח ולא נירתע; נעשה הכל כדי לעזור לעוד ועוד בחורה לשוב ליהדות ולחזור לחיק עמה.

 

פורסם בעיתון השבת גילוי דעת

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה