חיילת צה"ל מוכה ומאוימת על ידי עבריין ערבי

חיילת צה"ל מוכה ומאוימת על ידי עבריין ערבי

חיילת צה"ל מוכה ומאוימת על ידי עבריין ערבי

נער ערבי המוכר למשטרה בשל עבירות רבות, הובא היום להארכת מעצר בעקבות תלונה שהגישה נגדו חיילת איתה היה בקשר תחת איומים. להב"ה: "הוא פגע בהרבה בנות והוא ממשיך לפגוע, אין למערכת אכיפת החוק מוטיבציה כשמדובר בערבים".

כ"ו תמוז תשפ"א

היום הובא להארכת מעצר ערבי תושב ירושלים לאחר שחיילת צה"ל הגישה נגדו תלונה בגין איומים קשים, אלימות והשפלה. בשל היותו קטין, לא ניתן לפרסם את שמו אך ניתן לציין שמדובר בעבריין מוכר למשטרה שהצטלם אוחז בנשק, נוהג ברכב ללא רשיון ומנצל נערות בסיכון בצורה משפילה.

החיילת מאוימת על ידי הערבי כבר זמן רב. השבוע הגיע למקום מגוריה, היכה אותה באכזריות והפיל אותה לרצפה. על אף שחברתה של החיילת הזמינה משטרה, השוטרים לא עשו דבר על מנת לעכב או לעצור את העבריין. החיילת בשלב זה סרבה להגיש נגדו תלונה הן מהפחד והן מחוסר האמון במשטרה.

ענת גופשטיין מארגון להב"ה שוחחה עם החיילת, הרגיעה אותה וניסתה לשכנעה להגיש תלונה. במקביל פנתה למפקדיה בבקשה שיגלו ערנות כלפי מצבה הקשה.

בעקבות השיחה עם להב"ה, החיילת הגישה תלונה ופנתה לבית המשפט בבקשה להוציא נגד העבריין צו הרחקה.

"מדובר בעבריין ידוע ומוכר למשטרה" אומרת גופשטיין, "הוא פגע בהרבה בנות והוא ממשיך לפגוע, אף אחד לא עוצר אותו. הוא בכלל אמור להימצא במעצר בית בעקבות ניצול הנערות בסיכון במשך שבועיים. לצערי אין למערכת אכיפת החוק מוטיבציה כשמדובר בערבים. אחר כך עושים ועדות בכנסת על אלימות בחברה הערבית אבל כשצריך לטפל ולהגן על בנות שאין מי שיגן עליהן, שצריך להגן על חיילת בצה"ל – אין כל מענה. מעניין מי יצר את האנרכיה הזאת".

כאמור, העבריין הערבי היה בקשר תחת איומים עם החיילת, איים והיכה אותה תקופה ארוכה, כתוצאה מכך היא מתקשה לתפקד בצבא. הוא הגיע לשכונה שלה, פרסם את המספר שלה באתרים מפוקפקים, וטלפונים רבים מגיעים אליה עם הצעות פוגעות ומשפילות. כאשר שמע שמזמנים אותו לחקירה במשטרה – איים שיהרוג אותה. החיילת חוששת שלמרות צו ההרחקה, ימשיך העבריין להטריד אותה וישלח אחרים לפגוע בה.

"ידענו את מפקדיה במצבה הנפשי, מצפים שהצבא יקח אחריות עליה והרשויות יקחו אחריות על נערות בסיכון. לצערנו מערכת האכיפה מאפשרת לערבים לפגוע חופשי בנערות בסיכון ולאחר מכן בחיילת צה"ל, פעם אחר פעם והמדינה לא לוקחת אחריות".

פורסם ב"הקול היהודי">> https://www.hakolhayehudi.co.il/item/Jewish_identity/%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%AA_%D7%A6%D7%94_%D7%9C_%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%94_%D7%95%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%99%D7%9E%D7%AA_%D7%A2%D7%9C_%D7%99%D7%93%D7%99_%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9F_%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה