חלום שהתגשם – להניח תפילין!

חלום שהתגשם – להניח תפילין!

חלום שהתגשם – להניח תפילין!

באותו יום שישי האחרון, שהוכרז כיום התפילין הבינלאומי, הוא שלח לנו תמונה שלו ממרר בבכי עטור תפילין

כידוע, רוב הפניות שמגיעות אלינו – לארגון להב"ה – בדרך כלל עוסקות בנערות ונשים שערבים הצליחו להפיל ברשת, ובני המשפחה – ולפעמים אותן נשים עצמן שנפלו – הם שפונים אלינו כדי שנסייע להן.

אבל יש גם מקרים הפוכים, לא הרבה אמנם, אבל גם תופעה זו קיימת. בשבוע האחרון קיבלנו שיחה במוקד להבה מגבר. הוא מספר שלחם בגולני והיה קצין, ואף נפצע באחת ממלחמות ישראל. במצוקות החיים הוא מצא את עצמו בקשר עם ערביה, וכך התאסלם והקים בית עם אותה מוסלמית. נולדו להם ילדים, מוסלמים כמובן, אך אותו יהודי הצטער במשך כל חייו על המהלך הזה וחיכה ליום, בו המחשבה הטובה תתגבש למעשה טוב ויצליח לאזור אומץ ולעזוב את אשתו הגויה. בשנתיים האחרונות הפך לנכה, ומצב בריאותו הלך והתדרדר.

ואכן, בשבוע האחרון, הוא קיבל את ההחלטה והתקשר לארגון להבה.

כשהוא דיבר עם אשתי ענת הוא מירר בבכי. "אני לא יודע עוד כמה זמן נשאר לי לחיות, ואני לא מוכן בשום פנים להיקבר בבית קברות מוסלמי. יהודי אנוכי. אנא עשו הכל כדי שאוכל לחזור ליהדות במהרה".

התחלנו את התהליך של חזרה ליהדות, ואנחנו מקווים שהוא יושלם במהרה למרות הפגרה של בתי הדין.

ביום שישי האחרון, הוא התקשר ואמר לאשתי:  "יש לי חלום להניח תפילין. אבל אני מוסלמי עדיין…". אשתי אמרה לו: –  "מה פתאום? יהודי נשאר יהודי. אנחנו היום נגשים לך את החלום".

שיחה קצרה לבית חב"ד באזור שלו, ובאותו יום שישי האחרון, שהוכרז כיום התפילין הבינלאומי, הוא שלח לנו תמונה שלו ממרר בבכי עטור תפילין! ספק גדול, אם אלו שארגנו את המיזם הנפלא של יום התפילין, העלו בדעתם שסיפור כזה יכול לקרות!

מדוע אני מספר זאת? קודם כל, זה סיפור יפה ומרגש שמלמד אותנו כי "לא ידח ממנו נדח", ואסור להתייאש מאף יהודי. לכל יהודי יש ניצוץ שיכול להאיר גם בחשיכה הגדולה ביותר.

אך מלבד זאת, ישנה חשיבות ציבורית עליונה לדעת על הפעילות של ארגון להב"ה, משום שהשר לבטחון פנים, עומר בר-לב, מנהל רדיפה אובססיבית כנגדנו במטרה להכריז על להב"ה כארגון טרור.

מי שמחבק מחבלים, מי שמקיים ממשלה עם התנועה האיסלאמית תוך קריצת עין לאחמד טיבי יועצו של ערפאת, גדול רוצחי היהודים מאז היטלר, מי שאם אבו-מאזן ירים אליו טלפון קשה יהיה לו לכלוא את התרגשותו – אותו אחד שמתחבק עם הטרוריסטים האמיתיים – הוא רודף את ארגון להב"ה.

אז הנה לך, עומר בר-לב – לפחות תדע במי אתה נלחם. זו רק אחת מפעולות הצדקה והחסד שארגון להב"ה עושה. היה ראוי שממשלת ישראל באמצעות המשרד לביטחון פנים תעשה זאת במקומנו, אך השר הנכבד מעדיף לברך את אבו-מאזן לרגל חג הקרבן, ועלינו – להכריז כטרוריסטים.

ביום בו ממשלת ישראל תעשה את הדברים שאני עושה, אפרוש ללמוד תורה. עד אז נמשיך לעשות למען עם ישראל, ולא נרתע מהרדיפות.

פורסם בעלון השבת "מצב הרוח"

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה