יהודיה חשובה לא פחות מכלב

יהודיה חשובה לא פחות מכלב

מאחורי הלהבות // בנצי גופשטיין

 

יהודיה חשובה לא פחות מכלב

 

זו הודעה שקיבלנו בחמ"ל של להב"ה בחול המועד סוכות: "**** הכירה אותו בעבודה, הם היו בעבודה ביחד כמה חודשים, והיא פוטרה בגלל הקורונה. הוא ניסה להתחיל איתה והיא לא רצתה להיות איתו בקשר. מאז לא מפסיק להטריד אותה. שולח לה מלא הודעות, וגם בשמה לאנשים אחרים, מנסה להכפיש את השם שלה, ולאיים עליה ועל כל מי שקשור אליה. בתחנת משטרה טוענים שזה בטיפול. הוציאו לו צו הרחקה לחצי שנה, אבל ממשיך להטריד אותה ואת אחותה. הוא משתמש בטוקמנים."

 

אותה יהודיה, שהוטרדה בידי אותו נוול, ציפתה שאנו בארגון להב"ה, נעשה את מה שהמשטרה לא עושה; שניתן לה פיתרון לדבר הכל כך מתבקש מעצמו – את הזכות לא להיות מוטרדת ומאויימת. הסברנו לה שאנו פועלים על פי חוק בלבד, והצענו לה סיוע משפטי בקבלת ייעוץ מעורכת הדין שלנו.

 

אבל היא ציפתה ליותר. היא ציפתה, שאנחנו נקום ונעשה את הצדק, ונמנע מאותו ערבי להמשיך לפגוע בה. כמובן שגם אנחנו רוצים לעשות את הצדק. אלא שיש בעיה אחת: לי קוראים בנצי גופשטיין, ולא מישל טרוני, או דניס צ'רקוב. למי שלא הספיק לשמוע, הנה: לפני שבוע וחצי, התפרסם סרטון מזעזע בו נצפה גבר מכה באכזריות את כלבו. שני כוכבי רשת מוכרים, מישל טרוני ודניס צ'רקוב, תיעדו עצמם כשהם מגיעים לביתו, נכנסים אליו, ושולפים מידיו בכוח את הכלב. הם עברו על החוק בוודאות כאשר נכנסו ללא רשות לביתו, אך זכו לתהילת עולם בכל כלי התקשורת, ללא שמץ של ביקורת. ואכן, הם ראו עוול – והרגישו שהם חייבים לפעול.

אם אנחנו היינו מעיזים רק להסביר לאותו ערבי שזה לא תקין להטריד בת ישראל, היינו מוצאים עצמנו מיד במעצר ממושך עד תום ההליכים, עם כתבי אישום שעובדי הפרקליטות היו עומלים שעות נוספות לכתוב, כדי להגיש נגדנו תוך ימים. ועל התקשורת, אין בכלל מה לדבר: השמצות, גידופים, כינוי בשמות גנאי – כל אלו היו מנת חלקנו, לו רק היינו מנסים לעשות צדק.

איך אני יודע את כל זה? הנה דוגמא: לפני שלוש שנים, פשטו לפנות בוקר עשרות שוטרים ובלשים על ביתי שבקרית ארבע, והבהילו אותי במהירות למגרש הרוסים בירושלים. במהלך הנסיעה, ניסיתי לתהות לרגל מה ההיסטריה. כשהגעתי לתחנה, נתגלה ה"פשע" הגדול שלי: אמרתי לבחורה מתבוללת, שלא טוב שהיא יוצאת עם ערבי. על המשפט הזה, שהיתי במשך 48 שעות בתא מעצר.

***

הגיע הזמן שנתחיל לקנא לכבודן של בנות ישראל, לא פחות מאשר לכבודם של כלבים. הגיע הזמן, שמשטרת ישראל תתחיל לנהוג כמשטרה יהודית, ותטפל באגרוף של ברזל נגד אלו שמטרידים צעירות יהודיות על רקע לאומני, במקום להתנכל ליהודים טובים. שבת שלום.

 

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה