יום הדין של בנצי גופשטיין: "דרייפוס של ימינו"

יום הדין של בנצי גופשטיין: "דרייפוס של ימינו"

יום הדין של בנצי גופשטיין: "דרייפוס של ימינו"

מחר בבוקר ייפתח משפטו של יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין, המואשם בעבירה של הסתה לטרור. עו"ד בן גביר: "נהפוך את כתב האישום לכתב אישום נגד הפרקליטות"

בית המשפט - רחוב חשין 6, ירושלים

בבית משפט השלום בירושלים יחל מחר (שני) בשעה 9:30 משפטו של יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין. גופשטיין מואשם בעבירה של הסתה לטרור, כאשר הראיות המפורטות נגדו בכתב האישום מתבססות בעיקרן על ציטוטים מראיונות שונים שהעניק לאורך השנים לכלי התקשורת. כך למשל מואשם גופשטיין על דברים שאמר לפני 7 שנים בראיון לאברי גלעד בתכנית "חוצה את הקווים" ששודרה בערוץ 2, וכן על דברים שאמר במהדורה המרכזית של אותו ערוץ, גם הם, לפני כ-7 שנים.

גופשטיין עצמו מוסר: "יש כאן רדיפה מכוונת של הפרקליטות, בהנחיית התנועה הרפורמית, נגדי ונגד ארגון להב"ה, על דברים ישנים מלפני שנים, ועל מה? על התבטאויות בתקשורת. אני חושב שהגיע הזמן שבפרקליטות יפנימו שבמדינה דמוקרטית מותר לדבר גם אם הדברים שנאמרים, לעיתים לא מוצאים חן בעיני כמה פקידים בצלאח א-דין. מה שבטוח הוא שמלחמה בהתבוללות היא אינה גזענות".

פרקליטו של גופשטיין, עו"ד איתמר בן גביר, אומר כי: "גופשטיין הוא דרייפוס של ימינו. בזמן שחברים בכנסת ישראל מהרשימה המשותפת מצהירים חדשות לבקרים על תמיכתם בטרור, גופשטיין מואשם על התבטאויות ישנות וזניחות בכלי התקשורת. נהפוך את כתב האישום הזה לכתב אישום נגד הפרקליטות".

בנוסף, הגיש בן גביר בקשה לבית המשפט לחקור את אנשי התנועה הרפורמית, בעקבות הדלפות מתוככי בית המשפט שהגיעו אליהם: בתנועה הרפורמית הגישו לבית המשפט בקשה להיות צד בתיק, אולם בית המשפט דחה את בקשתם. אך למרות זאת, אל ידיה של התנועה הרפורמית הגיעו מסמכים משפטיים מהתיק, שעל פי דין, אסור היה לה להחזיק.

מקור: אתר סרוגים

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה