כץ עומד לצד גופשטיין: "אין ארגון יהודי שעונה להגדרה של ארגון טרור"

כץ עומד לצד גופשטיין: "אין ארגון יהודי שעונה להגדרה של ארגון טרור"

כץ: "התנועה האיסלמית מנצלת את הדמוקרטיה"

אינתיפאדה שלישית | ה' כסלו התשע"והדפסההוספת תגובה

שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ (הליכוד) התראיון הערב לנועם זיגמן במהדורה המרכזית והתייחס להוצאת התנועה האיסלמית מחוץ לחוק

ישראל כץ בכנסת צילום: מרים אלסטר / Flash90

"הייתי מבין יוזמי ומעודדי ההחלטה להוציא את התנועה האיסלמית אל מחוץ לחוק. כבר לפני 15 שנה הגשתי הצעת חוק בנושא. העיתוי התאים עכשיו ולכן אמש שר הבטחון חתם על הצו".

כץ הוסיף בראיון כי "התנועה האיסלמית עושה באופן שיטתי לנצל את הדמוקרטיה לעשות ככל העולה על רוחם כמו דאע"ש וארגוני טרור נוספים,  מצחיק שמילטנטים בציבור הערבי נאחזים בשב"כ שכביכול המליץ לא להוציא את התנועה האיסלמית אל מחוץ לחוק.

על ההשוואה בין הארגונים היהודיים כמו להב"ה לתנועה האיסלמית והוצאתם מחוץ לחוק אמר כץ "אני לא מכיר ארגונים יהודיים שעונים להגדרה של ארגוני טרור".

הוצאת התנועה האסלמית מחוץ לחוק צילום דוברות המשטרה

מוקדם יותר התייחס שר החינוך וחבר הקבינט נפתלי בנט (הבית היהודי) לרונן כץ ביומן צהריים לבתי הספר של התנועה האסלמית – "המוסדות האלו ייסגרו. הדבר ייעשה בתהליך הדרגתי וילדים לא ילמדו יותר בבתי ספר וגנים של התנועה האסלאמית, שבהם מרעילים את לבבות ומוחות הילדים".

"יש פה מהלך מרחיק לכת שחלק מהדברים יישומו בימים הקרובים, חלק ייקח שבועות ואפילו מספר חודשים. אבל אנחנו עושים פה היסטוריה" דברי בנט.

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה