"להוציא את התנועה הרפורמית מחוץ לחוק"

"להוציא את התנועה הרפורמית מחוץ לחוק"

"להוציא את התנועה הרפורמית מחוץ לחוק"

בארגון להב"ה קוראים להוציא אל מחוץ לחוק את התנועה הרפורמית לאחר שעתרה לבג"צ בדרישה שהרב דוד יוסף יעמוד לדין משמעתי בשל התבטאויות נגד התנועה הרפורמית ונשות הכותל

בארגון להבה קוראים היום (רביעי) להוציא אל מחוץ לחוק את התנועה הרפורמית, וזאת בתגובה לעתירה שהוגשה לבג"צ על ידי התנועה, בה נדרש להעמיד לדין משמעתי את הרב דוד יוסף בשל "התבטאויות מסיתות ומפלגתיות".

בין ההתבטאויות בשלם הוגשה העתירה: "צריך לעמוד בכל מקום ולספר את השקר של הרפורמים… התנועה שלהם, כל המהות שלה הייתה להידמות לגויים. הם בנו את הטמפל שלהם כמו כנסיה של נוצרים, הם הכניסו עוגב בשבת לתפילה, כמו אצל הנוצרים… בסידורים הרפורמים עד היום בכל מקום שכתוב ציון וירושלים… הם מחקו את זה, אין. אז ריבונו של עולם, הם לא מאמינים בירושלים. הם לא מאמינים בציון. אז מה להם ולכותל המערבי?… מה פתאום הם רוצים חלק בכותל? באמת הם רוצים להתפלל? לא! הכל זה להכעיס, הכל זה להתגרות".

"המטומטמות האלו מניחות תפילין… אין דבר כזה מניין של נשים. אין דבר כזה לפי חז"ל. אז הן בועטות ברגל גסה בדברי חז"ל, כן? אז הן אפיקורסיות. ממש אפיקורסיות. ואז הן באות לכותל בפריצות כזאת, לזעוק, לבוא ולצעוק ולשיר בקול רם. זו פריצות! זה ההיפך מצניעות. ממש כך. נשות הכותל זה פריצות!"

העתירה הוגשה בשיתוף עם נשות הכותל. יוכי רפפורט, מנכ"לית נשות הכותל מסרה: "הרב דוד יוסף צריך להבין, כי למילים יש משמעות ויש מחיר. לא נאפשר לאף אחד, ובפרט לאדם הנושא במשרה ציבורית, לנקוט כלפינו בשפה מסיתה ובמילותיו לעודד עוד אלימות מילולית ואולי גם פיזית כלפינו. נמשיך להיאבק למען זכותנו להתפלל בכבוד כדרכנו בכותל המערבי ובכל מקום".

עם הגשת העתירה מסרו עורכות הדין מיטל ארבל ואורלי ארז-לחובסקי המייצגות את התנועה הרפורמית: "הרב יוסף עושה שימוש במשרתו הציבורית מזה מספר שנים על מנת לבזות ולהסית כנגד התנועה הרפורמית וכנגד נשות הכותל, וכן קורא ללא כחל וסרק לתמיכה במפלגת ש"ס. למרות ההפרה הברורה והמתמשכת של הדין המשמעתי החל עליו, לא ננקטו נגדו הליכים משמעתיים".

בתגובה לדברים, מסרו בלהב"ה: "לאחר שהפרקליטות הפכה לכלי בידיהם של הרפורמים, הם קיבלו תיאבון וממשיכים להלך אימים. אמש הגישו עתירה להעמיד לדין את מיכאל בן ארי, היום הם מנסים להלך אימים על רבנים, לסתום פיות ולהרוס כל חלקה טובה".

עוד הוסיפו כי: "לא ייתכן כי במדינת ישראל רבנים לא יוכלו להגיד את דעתם באופן חופשי. הגיע הזמן שחברי הכנסת יתעשתו, ויפעלו כדי להוציא מחוץ לחוק את התנועה של מחריבי היהדות האלה".

מקור: https://www.srugim.co.il/456552-להוציא-את-התנועה-הרפורמית-מחוץ-לחוק

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה