להניף בגאון את דגל הזהות היהודית

להניף בגאון את דגל הזהות היהודית

להניף בגאון את דגל הזהות היהודית

"אם אני אכיר גויה אין לי בעיה אפילו להתחתן איתה", הצהיר בפני נער צעיר. התבוללות? "זה שייך לפעם", הוא אמר לי. "היום כבר אין הבדל בין יהודי לגוי. האהבה היא זו שמנצחת".

בשנים האחרונות יש שבירת מוסכמות וטשטוש גבולות. הערכים גדלנו עליהם השתנו. קם פה דור חדש, שלא יודע מהי הבדלה בין ישראל לגויים. אך מי שאשם הוא לא הדור החדש, אלא הדור הישן, שאחראי על חינוך הדור החדש. בשנים האחרונות פועלים  ארגוני השמאל הקיצוני לטשטש את כל הגבולות והערכים הבסיסיים ביותר בקרב הילדים שלנו: הערך הלאומי, האישי המגדרי והמשפחתי. הם מובילים מגמה שתכליתה לפרק את הערכים האלה, במטרה לקדם תרבות בה אין שום גדרים, ולא קיימת אף אמת מוחלטת.

המגמה ההרסנית הזו מקבלת ביטוי גם בפוליטיקה שלנו. קחו לדוגמא את מפלגת העבודה: המפלגה המפוארת שבנתה את המדינה, שראש הממשלה הראשון בן גוריון שעמד בראשה הצהיר בגאווה כי "התנ"ך הוא המנדט שלנו" – בראשה עומדת כיום מירב מיכאלי, שקוראת להעביר בחקיקה את פירוק התא המשפחתי, וקוראת להורים שלא לשלוח את ילדיהם לצבא. לצידה של מיכאלי, חבר בכיר נוסף מפלגת העבודה הוא "הרב" גלעד קריב, מנהגי התנועה הרפורמית. אוי, האירוניה. מטעמה של מפלגת העבודה הציונית, הולך לכהן בכנסת הקרובה מי שהתנועה בראשה הוא עומד, הוקמה כדי להילחם בציונות – ומחקה את המילה "ציון" מסידורי התפילה.

הרפורמים הם גדולי הנאבקים בנו, ארגון להב"ה שפועל נגד התבוללות,  ברב שמואל אליהו וברבנים הראשיים. הם אלו שפועלים ללא לאות לקעקע את זהותה היהודית של המדינה, והם אלו שמנחילים לנוער שלנו ערכים מעוותים. ההכרה של בג"ץ בשבוע שעבר בגיור הרפורמי, גם היא הגיעה בעקבות עתירת התנועה הרפורמית. זהו עוד צעד הרסני, בניסיונם להפוך את מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה.

נתפלל שבבחירות המתרגשות עלינו, ייבחרו נציגי ציבור ראויים, יראי שמיים, שלא יפחדו להניף בגאון את דגל הזהות היהודית, ייאבקו באלו המנסים להחריב אותנו מבפנים, וינחילו לילדינו ערכי מסורת, משפחה ולאומיות יהודית. וברוח דברי הנביא עמוס "הנה ימים באים נאם ה' אלוקים והשלחתי רעב בארץ לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמע את דברי ה'."
פורסם בעלון השבת גילוי דעת.

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה