"לרוץ לקנות דיסקים של עמיר בניון"

"לרוץ לקנות דיסקים של עמיר בניון"

יו"ר ארגון להב"ה סבור ששוב הוכח שהמנהיגים מנותקים מהעם, "הם חיים בסרט, העם איתו, כי העם אוהב את האמת".

בני טוקר, ה' בכסלו תשע"ה, 27/11/14 07:33

 

עמיר בניון.

עמיר בניון.
פלאש 90
בנצי גופשטיין

בנצי גופשטיין, יו"ר ארגון להבה, משבח את הזמר עמיר בניון ואף קורא לקנות את הדיסקים שלו.

"אבירי זכויות האדם שלנו תמיד יודעים להגן על שמאלני שיבזה את השואה, או את חיילי צה"ל. הם יגנו על עמוס עוז שרצה לתת פרס לברגותי, אבל מי שמדבר על אחמד שעובד בחנות ואחר כך יכול לדקור יהודים, עליו עושים עליהום. עשו את זה גם לאריאל זילבר , כי ככה זה במדינה, ברגע שאתה שמאל מותר לך לדבר ולימין אסור. מגיע צל"ש לשר אורי אורבך שאמר מה שאמר וגם לשר אלי בן דהאן", אמר לערוץ 7.

לדבריו זה הזמן לחזק את כל אותם אמנים ואנשי רוח שאומרים את האמת ולא חוששים, "דיברתי גם עם אריאל זילבר, צריכים לחזק אותם, לקנות דיסקים של עמיר בניון, כי הם אומרים את האמת, העם איתם".

גופשטיין סבור ששוב הוכח שהמנהיגים שלנו מנותקים, "ההנהגה והתקשורת חיים בסרט, העם איתו, העם חושב שעמיר בניון אמר דברים נכוחים ואמיתיים ולדעתי הם היו אפילו מתונים מדיי כי. גם ראש עירית אשקלון צודק, ואותם שרים שאומרים שרוב הערבים  נאמנים למדינה, לא יודעים איפה הם חיים, אנחנו כנראה לא באותה מדינה, 97 אחוז מהם לא נאמנים. ואני שואל את אותם שרים, אם אין בעיה עם הערבים למה בכנסת אין עובדים ערבים, בגלל ביטחון, אז גם לבת שלי בגן מגיע ביטחון".

אתמול דווח כאן כי הזמר בועז שרעבי יופיע ביום ראשון הקרוב בבית הנשיא במקומו של הזמר עמיר בניון שהופעתו בוטלה בעקבות שירו "אחמד אוהב ישראל". את ההחלטה על הופעתו של שרעבי במקום בניון קיבל המשרד לאזרחים ותיקים, המארגן את הטקס בבית הנשיא, לציון יום היציאה והגירוש של היהודים מארצות ערב ומאיראן והודעה על כך נמסרה למנכ"ל בית הנשיא.
0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה