מאבק באויב ומלחמה בהתבוללות אינם גזענות

מאבק באויב ומלחמה בהתבוללות אינם גזענות

מאבק באויב ומלחמה בהתבוללות אינם גזענות

אין לי שום דבר כנגד ערבים בגלל שהם ערבים. יש לי בעיה עם כאלו שחושבים, שהמדינה הזאת לא צריכה להיות מדינה יהודית, ולא מעניין אותי מה גזעו ומה צבע עורו

בתחילת השבוע התייצבתי בבית המשפט בירושלים, לדיון על כתב אישום, שהגישה נגדי מדינת ישראל בעוון 'גזענות'. מדובר על ראיונות שלי בתקשורת משנות 2012, 2014 וכדומה. את כתב האישום הגיש מנדלבליט בעקבות לחץ כבד של התנועה הרפורמית ששמה לה למטרה לעודד התבוללות גם בארץ הקודש.

כדאי אחת ולתמיד לעשות סדר בכל הקשור להגדרת המושג 'גזענות'. בניגוד למה שהשמאל אוהב להציג על-מנת להכפיש אותי ואת חברַי, גזענות אינה קשורה כלל לדברים שאני פועל בהם. אני מתנגד לגזענות, בז לה ועושה הכל נגדה. וכאמור, לפעילות שלי אין שום קשר לגזענות.

גזענות היא אפליה של אדם, אך ורק בגלל גזעו. את הגזע אי אפשר להחליף, כמובן.

אין לי שום דבר כנגד ערבים בגלל שהם ערבים. אין לי שום בעיה עם ערבים שגרים בארה"ב, בגרמניה או באבו-דאבי. אין לי בעיה עם ערבי כגזע כמובן. הרי אנחנו בארגון 'להבה' מטפלים ועוזרים כל הזמן לגרי צדק, שהיו ערבים והתגיירו. לא רק מטפלים ועוזרים, אלא אוהבים אותם יותר מאח יהודי, שהרי יש לנו מצווה מיוחדת לאהוב אותם, ובארבעים וששה מקומות הזהירה התורה על אהבת הגר.

אין לי שום דבר נגד ערבי בארץ, שמאמין שהמדינה הזאת היא מדינה יהודית, ושנאמן לחוקיה של מדינת ישראל. ההלכה גם הגדירה את המעמד של הגויים שנאמנים למדינה היהודית וליהדות, ונתנה להם מעמד של 'גר תושב'.

אבל יש לי בעיה עם כאלו שחושבים, שהמדינה הזאת לא צריכה להיות מדינה יהודית, ולא מעניין אותי מה גזעו ומה צבע עורו. יש לי בעיה עם מורים שמלמדים בבתי ספר את המורשת של השהידים. יש לי בעיה עם אלה שחושבים שבהר הבית מעולם לא היה בית מקדש, ושעושים הכל כדי שלא יהיה שם בית מקדש. יש לי בעיה עם כאלה שמטרידים בנות יהודיות רק בגלל שהן יהודיות. בכפר שלהם הם לא מעיזים להטריד בנות. יש לי בעיה עם אלה שזורקים אבנים, מקללים ויורים.

ממש לא משנה לי מה הגזע שלהם, אם מדובר בערבי, תאילנדי, אוסטרלי או גרמני.

אני שונא את מי ששונא את העם שלי, ואני לא מתבייש בזה. מי שאוהב את העם שלו חייב לשנוא את האוייב שלו. אני אעשה הכל כדי שהמדינה הזאת תישאר יהודית. אני עושה הכל למנוע התבוללות, וזו ממש אינה גזענות. זאת היהדות, וכל הצבועים יודעים זאת היטב, אלא שיותר נוח להם לשקר.

לצערי, אני לא חושב שהפרקליטות ומנדלבליט יקבלו את הטענות שלי. האמת ממש לא מעניינת אותם. הם עושים בדיוק את מה שהרפורמים מורים להם לעשות. הרי מה יותר גזעני לשיטתם מחוק השבות? מה יותר גזעני לשיטתם מהגדרת המדינה כמדינה יהודית? הרי זאת המטרה של התנועה הרפורמית, לבטל את המדינה כמדינה יהודית ולבטל את חוק השבות.

לא יעזור להם, הם לא ישתיקו את האמת, כי אי אפשר לכלוא את האמת.

סוף האמת לנצח!

 

פורסם בעלון השבת "מצב הרוח"

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מאמרים נוספים בלהבה

חדשות להב"ה

בדמייך חיי

בדמייך חיי בת-אל, שם בדוי, היא נערה בסיכון מגיל צעיר מאוד אשר נוצלה על-ידי ערבים.

קרא עוד »