"מטמאים את ירושלים וארץ הקודש"

"מטמאים את ירושלים וארץ הקודש"

מטמאים את ירושלים וארץ הקודש"

עשרות פעילי להב"ה הפגינו נגד מצעד הלהט"ב בירושלים. בנצי גופשטיין: תכבדו את תושבי ירושלים, באום אל פחם לא היו נותנים לכם לצעוד.

חזקי ברוך , י"א באב תשע"ז 03/08/17 18:03 | עודכן: 19:29

 

Video Player

"אין לכם מה לחפש בירושלים"

עשרות אנשי ארגון להב"ה הפגינו הערב (חמישי) נגד מצעד הלהט"ב שהתקיים ברחובות ירושלים. את ההפגנה הובילו פעילי הימין בנצי גופשטיין, עו"ד איתמר בן גביר וברוך מרזל.

במצעד הלהט"ב השתתפו אלפי בני אדם, תחת אבטחה כבדה של המשטרה ומשמר הגבול. המשטרה עיכבה לחקירה 22 חשודים שנבדק חשד לפיו ביקשו לשבש ולפגוע במהלכו התקין של המצעד. בחיפוש שבוצע על אחד מהם נמצאה סכין.

"אין לכם מה לחפש בירושלים. אין לעשות מצעדי גאווה בארץ ישראל", אמר גופשטיין, יו"ר ארגון להב"ה, במהלך ההפגנה. "אם יש לכם בעיה – נעזור לכם, נטפל בכם. זו לא גאווה – זו תועבה. באום אל פחם לא היו נותנים לכם לצעוד. תכבדו את תושבי ירושלים – אין לכם מה לחפש כאן".

סכין שנמצאה על צעיר שעוכב לחקירה

צילום: דוברות המשטרה

ברוך מרזל אמר "הגענו לכאן למחות נגד האנשים שמטמאים את ירושלים וארץ הקודש. המצעדים האלה מסכנים את כל היהודים בישראל. אני לא נלחם באנשים פרטיים אלא במצעד ובתופעה. אנחנו מייצגים את רוב המוחלט של תושבי ירושלים שמתנגדים למצעד כזה בעיר הקודש. התא המשפחתי הוא דבר קדוש וחשוב להגן עליו״.

עו"ד בן גביר תקף גם הוא את אנשי הלהט"ב ואמר "לא יכול להיות שיתריסו כאן נגד צביונה היהודי של המדינה. המצעד מהווה פגיעה במרקם החיים העדין של ירושלים. ירושלים היא עיר יהודית ומסורתית ויש כאן ניסיון בוטה לעורר פרובוקציה". בן גביר גם השמיע התנגדות לאימוץ ילדים על ידי בני זוג מאותו מין ואמר "אל תתנו להם ילדים – זה לא יהודי".

Video Player

00:00 | 03:50
פעילי להב"ה במצעד הלהט"ב
0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה