מיסיון בלב ירושלים

מיסיון בלב ירושלים

מיסיון בלב ירושלים

ארגון להב"ה נאבק בכנס שיחל מחר למשך שלושה ימים במתחם הרכבת הישנה בבירה. גופשטיין: לא ניתן להפוך את עיר הקודש לעיר המיסיון.

רעות הדר, כ' בתמוז תשע"ה, 07/07/15 17:53

 

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטיין
עצמי

ארגון להב"ה יצא בקריאה לציבור "לפעול ככל יכולתו" למנוע פעילות מיסיונרית בלב ירושלים, לקראת כנס המוני שיחל מחר (רביעי) למשך שלושה ימים במתחם הרכבת הישנה.

מטרת הכנס כפי שמופיעה בדף הפייסבוק של שמקדם אותו היא "מפגש שנתי של נוער וצעירים מרחבי העולם, לדרוש את לב האדון (יש"ו) דרך הלל, תפילה, לימוד, והתחברות. המטרה היא תמיד לבוא עם לב מוכן להיפגש עם נוכחות האדון, ולתת את עצמנו אליו באופן מלא".

חבר מועצת עיריית ירושלים אריה קינג פנה לראש העיר ניר ברקת בדרישה לפעול לביטול הכנס. "בהזמנות לכנס נכתב שהכנס יתקיים בנכס בבעלות עירונית ובניהול חברת 'אריאל' באמצעות זכיין פרטי", כתב קינג. "סיעת ירושלים מאוחדת שדוגלת בייהוד ירושלים, רואה בארגונים השותפים לכנס, ארגונים מסוכנים לעם היהודי בכלל ולירושלים בפרט".

בנצי גופשטיין מארגון להב"ה אמר "אני קורא לכל מי שאכפת לו מצביונה של עיר הקודש להשתתף עימנו במחאה ביום רביעי הקרוב בשעה 19:00 מול הכנס במתחם הרכבת הישנה בירושלים. לא ניתן להפוך את עיר הקודש לעיר המיסיון".

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/301845

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מאמרים נוספים בלהבה

חדשות להב"ה

בדמייך חיי

בדמייך חיי בת-אל, שם בדוי, היא נערה בסיכון מגיל צעיר מאוד אשר נוצלה על-ידי ערבים.

קרא עוד »