מיסיון בפסטיבל האור בירושלים

מיסיון בפסטיבל האור בירושלים

מבקרים שטיילו בפסטיבל האור בעיר העתיקה נדהמו לגלות כי במקום מתקיימת פעילות של מיסיון במסווה של פסטיבל.

מבקרים שטיילו להנאתם בפסטיבל האור בעיר העתיקה בירושלים נדהמו לגלות כי במקום מתקיימת פעילות גדולה של מיסיון תחת מסווה של הפסטיבל.

ארגון להב"ה קיבל פניות רבות על הכנסייה "עמנואל" השוכנת מול הכניסה הראשית למגדל דוד.

לטענת הארגון, במסגרת הפסטיבל מוצפים קירות הכנסייה הידועה באלומות אור שנמשכות לתוך הכנסייה עצמה.

"ברגע אחד תוך כדי טיול תמים אדם יכול למצוא עצמו בתוך כנסיה ללא שום סימן מקדים, הכנסייה כולה מכוסה באורות צבעונים ואין באפשרות המטייל התמים לזהות כי נכנס לכנסייה", סיפר אחד ממבקרי הפסטיבל, "בכניסה קיבל את פנינו בחור עם חיוך על הפנים שבכושר שכנוע ותמימות אומר לעוברים ושבים שכדאי להישאר ולשמוע.

"בפנים מוקרנים סרטי נצרות מהברית החדשה שמטיילי הפסטיבל התמימים, ביניהם גם אנשים דתיים, חושבים לתומם כי הסרטים הם חלק מאטרקציות הפסטיבל, וצופים בהם. כשיצאנו מהמקום קיבלנו חומר מיסיונרי המסביר על אותו האיש".

בעקבות הפניות לארגון להב"ה הוחלט לקיים משמרת קבועה בכל ימי הפסטיבל מיום א' ועד יום ה' בכניסה לכנסיה על מנת לפעול שיהודים תמימים לא יכנסו למקום.

"חבל שיש חושך בפסטיבל האור ועוד בעיר הקודש ירושלים", אמר בתגובה בנצי גופשטיין, יו"ר ארגון להב"ה, "במקום מסתובבים נערים וילדים שהוריהם שולחים אותם לבלות ללא חשש כי חלילה ילדיהם יכולים לחזור לפתע נוצרים. בושה שמשטרת ישראל לא אוכפת את החוק כנגד המיסיון המסכן מידי יום את יהדותם של מאות ואלפים".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/322935

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה