מי ידאג לבנות ישראל בכנסת?

מי ידאג לבנות ישראל בכנסת?

מאחורי הלהבות // בנצי גופשטיין

מי ידאג לבנות ישראל בכנסת?

בעוד שלושה ימים עם ישראל ינהר בהמוניו אל הקלפיות (לפחות ברובו, אם נתבסס על אחוזי ההצבעה במערכות הבחירות הקודמות) ויבחר את נציגיו לכנסת ה-24.

בטורים האחרונים התייחסתי בהרחבה למקרים רבים בהם אנו בארגון להב"ה מטפלים באופן שוטף בימים אלו: במקרה אחד כתבתי על הגיורת פלסטין, שנרדפת בידי בני משפחתה הקודמים – אך לא זוכה להגנה מהמדינה, כאשר אנו היחידים שמלווים אותה ודואגים לשלומה. במקרה אחר התייחסתי לבנות סמינר שקושרות קשרים פסולים עם ערבים ללא ידיעת הוריהם, להטרדות בלתי פוסקות של צעירות יהודיות בידי בדואים בדרום, ושלל מקרים, אירועים וסיפורים נוספים.

 

בבחירות הקרובות, יש לנו הזדמנות חד פעמית להכניס לכנסת ישראל נציגים ראויים, שמלווים אותנו במשך שנים ארוכות, בלי שיקולי קמפיין ויחסי ציבור, שידאגו לבנות ישראל מתוך בית הנבחרים: עו"ד איתמר בן גביר, וחבר הכנסת בצלאל סמוטריץ'.

 

עמדתי לא אחת בטור זה על המשאבים המוגבלים שעומדים לרשותנו בלהב"ה, ועל מרחב התמרון המצומצם בו אנו נאלצים לפעול. לאורך שנים רבות, הצמד בן גביר וסמוטריץ', כל אחד בדרכו, היו קשובים לכל פנייה לסיוע מצד ארגון להב"ה, ללא קשר למורכבותה. עו"ד בן גביר היה שם תמיד כאשר הזדקקנו ליכולותיו המשפטיות הפנומנליות, שסייעו לנו כאשר היה לנו צורך בייצוג בבית המשפט. חבר הכנסת סמוטריץ' היה שם תמיד כאשר נתקלנו באטימות מצידן של רשויות אכיפת החוק ומשרדי הממשלה השונים, ותמיד הצליח לסייע. לא כאן המקום לפרט באילו מקרים ספציפיים מדובר, שהרי אין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין. אולם דבר אחד ניתן להגיד בפה מלא: מי שרוצה להפחית את אחוזי ההתבוללות במדינת ישראל, צריך להצביע לרשימת הציונות הדתית.

 

משום שלא מדובר כאן על מקרה כזה או אחר, אלא על התופעה שמושתקת ושהעיסוק הקלוש בה, נמצא גם הוא מתחת לרדאר. כעת, יש לנו הזדמנות פז להכניס לכנסת נבחרי ציבור שלא רק ידברו נגד התבוללות, אלא יפעלו בשלל אמצעי הסברה נגדה.

 

ואם מדברים דוגרי, הצבעה לציונות הדתית היא גם האופציה היחידה להקים ממשלת ימין. כל פתק אחר מלבד ט' הוא פתק לא וודאי שגורלו לוט בערפל: בנט, שבעצמו לא שלל בעבר גיורים רפורמיים, ויצא בעבר נגד להב"ה כאשר הפגנו מול חתונה של זוג מתבולל (מחמוד ומורל, למי שזוכר) מוכן לשבת בממשלה יחד עם לפיד ומירב מיכאלי. הליכוד, רק בבחירות האחרונות העניק את משרד המשפטים לניסנקורן והעניק ל'כחול לבן' חצי מתפקידי הממשלה. רק נציגי הציונות הדתית מתחייבים בפה מלא לשבת בממשלה לאומית – שהיא גם הממשלה היחידה שחלק מחבריה יוכלו לדאוג לבנות ישראל.

 

לכן בבחירות הקרובות אני קורא לכם להכניס למערך השיקולים גם את הבנות שלכם. אם אתם רוצים שבכנסת הקרובה יהיו מי שידאגו להן – שימו ט' בקלפי.

 

 

לדיווחים ותרומות: 074-7871390
להערות: [email protected]

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה