מכתב מאמא

מכתב מאמא

מכתב מאמא

"אני שמחה לספר לך שבסיעתא דשמיא אני הולכת להקים בית נאמן בעם ישראל. אני הולכת להתחתן עם בחור יהודי, מתמיד בתורה הקדושה, ירא שמיים אמיתי"

את המכתב הזה, אמא יקרה מסרה לאשתי בשבוע שעבר. התרגשנו אני בטוח שגם אתם:

לכבוד ענת היקרה ביותר!

ברגעים החשובים הארת לי את הדרך. בימים הקשים היית שם בשבילי. לא האמנתי שאעבור את מה שעברתי ושאגיע לאן שהגעתי. הלכתי בדרך רגילה וישרה ויום אחד נפלתי נפילה קשה וכואבת כל כך. חיפשתי מישהו שיעזור לי לקום, רציתי עזרה אבל לא ידעתי איך, ממי לבקש, האם בכלל כדאי לבקש או שעדיף לי אולי לשתוק. אז פשוט התפללתי להקב"ה שיושיע אותי וירים אותי כי אני לא יכולה לבד. הנפש שלי הייתה חלשה ופחדתי על העתיד. 

ואז יום אחד הרגשתי שהנה, הקב"ה שמע אותי ושלח לי מישהי יקרה מאד, שעזרת לי לקום ובסיעתא דשמיא הצלחת!

קבעת איתי שיחות, הקשבת לי בלי סוף, הרגעת אותי, חיזקת אותי. היה לך את כל הזמן שבעולם בשבילי. מתי שרציתי יכולתי, אעפ"י שבוודאי היו לך עוד מלא דברים אחרים מסביב. תמיד היית עונה לטלפון ומקשיבה ומעודדת אותי ברגעים קשים. 

גם ההורים שלי היו לחוצים בגללי ואת זאת שהצלחת להרגיע אותם. עזרת לי ושלחת לי עוד שליחות טובות – את רחל המקסימה ובהמשך את שירה היקרה. גם מבחינה משפטית שלחת לי את ורד המדהימה. הִפניתם אותי לרב אריה, שבערב החג עזב את הכל ובא לעשות לי פדיון נפש, לעודד אותנו וחיזק אותנו כל כך. והכל בסבלנות וללא תמורה כלל! 

בהמשך גם זכיתי שתבואי איתי ועם ההורים שלי לרב שמואל אליהו והוא ענה לי על כל השאלות והדברים שישבו לי על הלב: האם יש לי תשובה אמיתית, והוא ענה לי שכן, והסביר לי הכל, הקשיב לי בסבלנות ובירך אותי בבעל וילדים צדיקים.

ענת היקרה! היית איתי לאורך כל הדרך, דאגת לי לאורך כל הדרך מההתחלה ועד הסוף. את איתי תמיד עדיין, בלב שלי, את ובעלך היקרים – משפחת גופשטיין הצדיקים שעושים עבודת קודש לשם שמיים באמת. אני שמחה לספר לך שבסיעתא דשמיא אני הולכת להקים בית נאמן בעם ישראל. אני הולכת להתחתן עם בחור יהודי, מתמיד בתורה הקדושה, ירא שמיים אמיתי, צדיק, ובעזרת ה' יהיה לנו בית יהודי, בית של תורה ונזכה לילדים צדיקים. אני כולי נרגשת לספר לך. את חלק בלתי נפרד מהזכות הזאת. אם לא את, אני לא רוצה לחשוב איך זה היה נגמר. כל הסיפור הזה – תמצתי אותו על הדף אבל הוא היה ארוך. יהי רצון שהקב"ה יצליח דרככם ואף אחד לא יצליח להפריע לכם בעבודת הקודש שלכם. כל עם ישראל מחזק את ידיכם ואוהב אותכם! 

אני מצרפת את ההזמנה לחתונה שלי בעזרת ה', אך מטבע הדברים קשה לי לבקש שלא תבואו מהסיבה שאף אחד לא יודע מלבד הורי, אתם והקב"ה, שאתם חלק בלתי נפרד מהשמחה העצומה הזאת, אתם תמיד בליבנו.

תודה רבה על הכל! בהערכה גדולה ועצומה!!!

***

היו שותפים תרמו מחצית השקל ומתנות לאביונים למען בנות ישראל! חפשו 'להבה תרומות' בגוגל.

 

פורסם בעלון השבת "מצב הרוח"

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה