"משה, אבא של הילדים חוטף אותם מהגן משחקים"

"משה, אבא של הילדים חוטף אותם מהגן משחקים"

בחורה יהודיה התחתנה עם ערבי מבוגר ממנה ב-24 שנים. כשרצתה לשוב לעם היהודי, הבעל הגיע לאילת, חטף שניים מילדיהם ונמלט

מיכל (שם בדוי), צעירה תושבת אילת במקור, פגשה במהלך שנות נעוריה המוקדמות ערבי שעבד בעיר. בהמשך, עברה מיכל להתגורר עם הערבי הגדול ממנה ב-24 שנים.

משה בן זיקרי, פעיל מוכר שבשנים האחרונות פועל בעיר אילת, בין היתר להצלת בנות יהודיות מקשרים עם ערבים, התוודע לקשריה של מיכל ומספר פעמים ניסה להניא אותה מכך. מיכל שהייתה אז בשנות ה'עשרה' לא שעתה לדברי בן זיקרי והמשיכה להתרועע עם חברה הערבי.

מספר חודשים חלפו מאז נפגשה עם בן זקרי, הוא הבחין בה באחד מרחובות אילת כשהיא עטויה ברעלה ולבושה כערבייה. מבירור קצר שערך התברר כי הערבי אותו הכירה, תושב אחד הכפרים בצפון הארץ, גרם לה להתאסלם ולהתחתן עמו.  כאשר ניסה משה פעם נוספת לשכנע את מיכל לשוב לביתה נתקל בסירוב מוחלט.

עם זאת אמר לה את שמו תוך שהוא מבקש ממנה כי אם ביום מן הימים תחליט כי ברצונה לשוב לעם היהודי שתיצור עמו קשר בפייסבוק והוא ישתדל לסייע לה ככל שיוכל. כך עברו מספר שנים ללא שמיכל יצרה קשר עם משה.

לפני כחודש וחצי, כך סיפר בן זיקרי לקול היהודי, התקשרה אליו מיכל כשהיא נסערת ואמרה לו כי בשנים האחרונות גרה בעיר ערבית בצפון ונולדו לה שלוש ילדים מבעלה הערבי. עם השנים החלה לחוות התעללויות חוזרות ונשנות מידי בעלה. בזמן בו שוחחה עם בן זיקרי היה הבעל הערבי עצור לאחר שתקף אותה.

מיכל ביקשה לחזור חזרה לעם היהודי וביקשה ממשה שיעזור לה לצאת עם ילדיה מהכפר.

במבצע משותף הצליחו בן זיקרי ופעילים נוספים להביא את האשה עם ילדיה לאילת לדירת מסתור שהוכנה מראש.

באחד מימי השבוע שעבר יצאה מיכל עם ילדיה לגן הציבורי הסמוך לדירה. הילדים שיחקו בסמוך לפתע הבחינה ברכב שעצר ממנו ירד הבעל הערבי.

האם הילדים ישארו אצל אמם היהודיה?

הרכב, כך מתברר, שייך לבעל מונית של ערבי המתגורר גם הוא באילת, והוא לא אחר מאשר חברו בעלה הערבי של מיכל. הבעל פנה לשניים מהילדים ששיחקו, האחד כבן 4 והשני בן שנתיים, לקח אותם, העמיס על רכבו ונעלם.

מיכל המבוהלת התקשרה במהירות לבן זיקרי אשר פנה למשטרת אילת שתדאג לעצור את הערבי החשוד בחטיפה.

לדברי בן זיקרי המשטרה פעלה במהירות וחסמה את כלל היציאות מהעיר. לאחר ארבע שעות של חיפושים וסריקות אותר הבעל יחד עם הילדים בדירה שהכין בעיר. הוא נעצר והילדים הושבו לידי האם עד לבירור נסיבות העניין.

בתחנת המשטרה טען האב הערבי כי אלו ילדיו וכי יש לו אסמכתא לכך מעובד סוציאלי ערבי בעיר מגוריו כי יש להתיר לו לקחת את הילדים לרשותו.

לאחר החקירה הוא נלקח לבית המשפט אשר ביום שישי הורה לשחררו בתנאי הרחקה מהאשה ומהעיר אילת למשך שלושים יום.
כעת, אמרו במשטרה לקול היהודי, כי בית המשפט לענייני משפחה יצטרך להכריע בהליך ובאם יתגרשו בני הזוג כחוק יקבעו הסדרי ראיה כנהוג במקרים דומים.

עם זאת, בעקבות כך שבעבר התלוננה האשה מספר פעמים אודות אלימות שחוותה מצידו של הבעל הערבי וכן היותו מעורב במעשי פשיעה שונים תבקש האשה להיות המחזיקה הבלעדית בילדים.

ממידע שהגיע לקול היהודי עולה כי העובד הסוציאלי אשר הבעל טען כי אישר לו לשמור על הילדים אמר כי אינו עומד מאחורי הדברים ובמצב הנתון על הילדים להיות נתונים למשמורתה של האם היהודיה.

 

 

 

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה