נטלי דדון חוששת: "מקרה סופר קשה, הכתובת על הקיר"

נטלי דדון חוששת: "מקרה סופר קשה, הכתובת על הקיר"

נטלי דדון חוששת: "מקרה סופר קשה, הכתובת על הקיר"

אושיית הרשת עדכנה בפרטי ההיעדרות של רינת לופז: "אסור שתסיים כמו ספיר נחום", לאחר מכן הסיפור הגיע לסוף טוב: "היא נמצאה, הן לא ילדות של אף אחד, הן הילדות של כולנו, תודה שליחים של אור!"

נטלי דדון הייתה במתח גדול היום (שני) לאחר שנודע לה על היעדרותה של רינת לופז. אושיית הרשת ואשת העסקים טענה: "תגידו לי מה נסגר עם כל הנעדרים, אני מקבלת פניות ממשפחות להשמיע את קולם והתופעה כנראה רחבה משחשבנו…מקורב למשפחה משתף: ״הסיפור של רינת לופז מוכר לקול היהודי כמה שנים. מקרה סופר קשה של ילדה עם סיפור חיים קשה על הרצף שמסכנת את עצמה ברחובות ובעיקר בכפרים ערבים".

עוד כתבה: "אחרי כמה אירועים שבהם היא רצה לשכם וחיילים מצאו אותה בדרך, חטפה מכות משוטרים פלסטינים ביריחו, חיילי מילואים שמצאו אותה חבולה ליד א-רם ועוד, הפעלנו בקול היהודי לחצים מאוד גדולים על משרד הרווחה ועיריית ירושלים שיטפלו בה אחרי שנפלה בין הכסאות על הרצף הפסיכיאטרי. בעקבות הלחצים ושיחות שקיימנו עם שלל גורמים וכתבות שפרסמנו בקול היהודי, הכניסו את רינת לשער מנשה. לפני קצת יותר מחודש היא נעלמה שוב".

דדון המשיכה: "מאז אנחנו מנסים להעלות למודעות ולחקור את ההיעדרות בכל דרך. אנחנו בקשר עם המשטרה, הרווחה, ארגון להבה ועוד. כל מי שמכיר את רינת חושש לחייה ברמה גבוהה.אני לא יכול להיכנס לפרטי החקירה אבל מה שברור לי זה שהמשטרה צריכה להפעיל עוד משאבים כדי למצוא את רינת והשב"כ גם כן צריך להיכנס לתמונה. הכתובת על הקיר – אסור שרינת תסיים כמו ספיר נחום!".

לאחר מכן עדכנה דדון: "הודעה שקיבלתי הרגע: ״וואו נטלי אין לנו מילים! 37 ימים אנחנו שוברים את הראש והופכים את העולם למצוא את רינת. מול הרווחה, המשטרה, ארגון להב"ה, תחקורים, תשאולים, כתבות בקול היהודי, ציוצים בטוויטר, מתחננים לחברי כנסת ומה לא. 10 דקות מהפרסום שלך באינסטגרם והגיע מידע שראו אותה אתמול. שעות אני מנסה לגרום למשטרה לעבוד על המידע. עוברות עוד כמה שעות ובחורה שראתה את הפרסום שלך זיהתה את רינת בתחנה מרכזית בבאר שבע, הזמינה משטרה ואכן זו היא!".

עוד נכתב: "תודה על העזרה והלוואי שנצליח לעשות עוד הרבה טוב לטובת נערות במצוקה שכמו שענת גופשטיין קוראת להן: ילדות של אף אחד. שוב תודה, אלחנן גרונר ויהודה פרל
אתר הקול היהודי״ נכון שיש במצווה מוסתרת ברכה גדולה מאשר בגלויה ועם זאת מוצפת דמעות בוחרת לשים את זה לפניכם מאחר וזאת לא המצווה שלי אלא של כל הנוגעים בדבר, הנצחון הקטן גדול הזה הוא שלכם עוקבים שלי, של הקול היהודי, שלנו כעם כשאנחנו ערבים זה לזה, ויוצאים לרגע מעצמנו לטובת האחר, הן לא ילדות של אף אחד, הן הילדות של כולנו, תודה שליחים של אור!".

פורסם ב ice.

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה