נעצר לאחר שביקש מערבי להפסיק קשר עם יהודיות

נעצר לאחר שביקש מערבי להפסיק קשר עם יהודיות

פעיל להב"ה באילת נעצר לאחר שביקש מערבי המנהל תחנת דלק בעיר להפסיק קשר עם יהודיות. הערבי טען כי איים עליו – הצילומים הוכיחו אחרת

אורלי הררי, כ"ז בחשון תשע"ה, 20/11/14 09:18

 

הצילומים הוכיחו אחרת

הצילומים הוכיחו אחרת
צילום: פלאש 90

כבר מספר שנים שמשה בן זיקרי, פעיל השכונות משכונת פסגת זאב, פועל באילת אליה עבר בעקבות איומים שקיבל לטענתו מהשב"כ.

בן זיקרי, הפועל נגד התבוללות שנים ארוכות וחילץ נשים ונערות רבות מקשרים עם ערבים, נעצר שלשום על ידי משטרת אילת לאחר שביקש ממנהל תחנת דלק ערבי להפסיק קשרים עם שתי יהודיות.

האירוע התרחש לאחר שבן זיקרי הגיע לתחנת דלק סונול אותה מנהל הערבי, החל לשוחח עמו וביקש כי יחדל מקשריו עם יהודיות.

המנהל הערבי התקשר למשטרה והתלונן כי בן זיקרי איים עליו ברצח וכעבור זמן קצר נעצר הפעיל היהודי בכניסה לגן של בתו ונלקח לחקירה. אולם הצגת תיעוד השיחה, אותה הקליט בן זיקרי, הפריכה את טענות הערבי והוא שוחרר בתנאי הרחקה של 15 יום מהמתלונן הערבי.

בתיעוד נשמע בן זיקרי מסביר לערבי כי קשריו, לכאורה, עם אחת מעובדות תחנת הדלק שתחתיו, עומדים בניגוד לחוק וכי במידה ולא יפסיק אותם תוגש נגדו תלונה והוא עלול להיות מפוטר.

בנוסף נשמע בן זיקרי מסביר לערבי ולעובדת היהודיה שעמו במשרד, כי קשר בין ערבי ליהודיה עומד בניגוד לאסלאם וליהדות. בשיחה לא נשמע כל איום, ודאי שלא ברצח, ובן זיקרי עוזב את המשרד ברגע שהוא מתבקש לעשות זאת.

מארגון חוננו, שסייע לבן זיקרי, נמסר בתגובה כי "המדיניות בה כל תלונת שווא של ערבי נגד יהודי הופכת עבור המשטרה לקודש קודשים היא רעה חולה. מצער שבמדינת ישראל מי שמביע את דעתו נגד התבוללות מוצא עצמו במעצר".

מנכ"ל להב"ה בנצי גופשטיין ציין כי "לצערנו שוב המשטרה עומדת אוטומטית לצד הערבים. מזל שבן זיקרי הקליט את השיחה. אנחנו מזכירים למשטרת ישראל שהיא אמורה להיות המשטרה של ישראל ולא של פלסטין".

 

למקור

 

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה