נשרפה למוות בשל נקמה

נשרפה למוות בשל נקמה

בית משפט השלום בירושלים התיר לפרסום כי השריפה בה קיפחה את חייה אורית לונדון לפני עשרה ימים נגרמה מהצתה של ערבים מסוכסכים.

מאת ניר הר זהב, י"ג בשבט תשע"ה, 02/02/15 13:41 לערוץ 7

בית משפט השלום בירושלים התיר היום (שני) לפרסום כי השריפה בה קיפחה את חייה אורית לונדון לפני עשרה ימים נגרמה מהצתה.

בדירה שהוצתה התגוררו צעירה יהודיה משכונת נווה יעקב ובן זוגה הערבי אחמד ברדאן. הזוג היה מסוכסך זה כמה חודשים עם זוג אחר בבניין.

לפי החשד, לונדון נפלה קורבן לסכסוך שכלל לא קשור אליה, סכסוך שבמהלכו הוצתה דירה בקומה שמתחתיה. מחקירת המשטרה עולה כי החשודים פרצו לבית שמתחת לדירתה של לונדון, גנבו בגדים ובשמים והציתו את המיטה.

האש התפשטה במהירות ולונדון הצעירה שגרה בסמיכות נלכדה בדירתה ונמצאה על ידי כוחות הכיבוי וההצלה כשהיא מחוסרת הכרה בחדר האמבטיה. הצעירה אושפזה במחלקת טיפול נמרץ אך המאמצים להצילה כשלו והיא נפטרה ביום שישי האחרון.

בשבוע שעבר נעצרו המציתים וחבר נוסף שהיה מעורב בתכנון האירוע. השלושה לא מכחישים את המעשים אך טוענים כי לא היתה כוונה לפגוע בחיי אדם.

להב-משנה חיים מזרחי, קצין כיבוי שהגיע ראשון לזירה, סיפר אז על האסון "הגענו לשריפה בבית ברחוב בצלאל בפסגת זאב תוך שלוש דקות מרגע ההזנקה. כשהגעתי למקום הבחנתי בווילה בת שלוש קומות כשלהבות אדירות ועשן כבד בוקעים מחלונות הקומה השנייה. התחלנו מיד בסריקות בווילה תוך כדי שמתברר לי ששתי הקומות העליונות שלה חולקו לכמה דירות להשכרה. הקומה השנייה בערה באש תופת אדירה ודווח לנו שיש לכודים בקומה העליונה".

השריפה בפסגת זאב
צילום: כיבוי אש

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/292254

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה