"סוכן מדיח": בנצי גופשטיין מגיב לתחקיר חדשות 13 נגד ארגון להב"ה

"סוכן מדיח": בנצי גופשטיין מגיב לתחקיר חדשות 13 נגד ארגון להב"ה

"סוכן מדיח": בנצי גופשטיין מגיב לתחקיר חדשות 13 נגד ארגון להב"ה

איש חדשות 13 תיעד מבפנים את פעילות להב"ה. גופשטיין: "אף אחד לא עשה שום דבר לא חוקי. אנחנו יהודים ולא מתביישים להגן על עצמנו".

ב' בטבת תשפ"ב

יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין מגיב היום (שני) לתחקיר שיתפרסם הערב במהדורה המרכזית של 'חדשות 13' אודות פעילות להב"ה על ידי העיתונאי עומרי מניב.

"עמרי מניב, אותו עיתונאי שהפיץ שקרים על הרב נאומברג מישיבת נוה, שאפילו ערוץ 13 השהו אותו על שקר, יוצא הערב ב'חשיפת מחתרת חדשה'", אמר גופשטיין לערוץ 7.

לדבריו, "הם שמו סוכן מדיח שהדיח אנשים ושכנע אותם לדבר נגד ערבים שניסו לפגוע ביהודים. אף אחד לא עשה שום דבר לא חוקי למרות הניסיונות של ההדחה של אותו סוכן מסית".

"ערבים יום יום פוגעים ביהודים", הוסיף. "יום יום ערבים יורים ברחובות לוד. על יהודים נזרקים אבנים בכל הארץ. ערביי לוד, עכו, רמלה ויפו עשו פרעות ביהודים והתקשורת העוינת עסוקה ביהודים שלומדים הגנה עצמית".

"המחלה הכי קשה שלנו היא השנאה העצמית של התקשורת. אל תצרכו אותם יש מספיק תחליפים.
אנחנו יהודים ולא מתביישים להגן על עצמנו", כך בנצי גופשטיין.

לקראת פרסום הכתבה צייץ מניב בחשבון הטוויטר שלו: "החדרנו סוכן לתוך התארגנות חשאית של הימין הקיצוני, פעילי עוצמה יהודית/להב"ה שמוציאים תקיפות אלימות נגד ערבים בערים המעורבות. במשך חודשים דור כהן היה בפנים, מה שהמשטרה לא מסוגלת לעשות משום מה והשב"כ הזניח. מחתרת יהודית גרסת 2021".

מחדשות 13 נמסר בתגובה: ״אנו מזמינים את מר גופשטייין, ואת הציבור כולו, לצפות הערב ב-20:00 בתחקיר המלא. הוא מדבר בעד עצמו״

 

פורסם בערוץ 7 >> https://www.inn.co.il/news/533871

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה