סרוגים: ארגון להב"ה עם ישראל מצדיע לכם

סרוגים: ארגון להב"ה עם ישראל מצדיע לכם

סרוגים
הפגנת להב"ה מול חתונת מחמוד ומורל

גלעד קליינר
הדפסה
24.08.14 13:17 כ"ח באב תשעד
הדבר המינימלי והפשוט ביותר שהייתי מצפה מכל אותם גופים או אנשים שמגדפים ומשמיצים את ארגון להב"ה, שיבואו ויספרו לנו מה הם עשו בחודש, חודשיים, בשנה או בשנתיים האחרונות למניעת התבוללות?! במילה אחת: כלום!

השתתפתי בשבוע שעבר בהפגנה מול ה"חתונה" שנערכה בראשון לציון.

אמנם בתור אחד שמעורב במאבקים הללו כבר שנים, אני יודע שארגון להב"ה בראשות בנצי גופשטיין אינו ממש כוס התה של אלה המכנים את עצמם "מתונים" או "ממלכתיים". ובכל זאת חשכו עיניי, כאשר נכנסתי לאתר סרוגים וראיתי את מאמרי הבלע שנכתבו ביומיים האחרונים נגד הארגון שבמשך שנים רבות עושה לילות כימים ולוחם במסירות נפש נגד מגיפת ההתבוללות האיומה בארה"ק.

קל מאד לתקוף את השני ולומר במה לדעתך הוא לא בסדר. הרבה יותר קשה לעשות, ובנצי גופשטיין עושה. ובזכות פועלו העיקש והמסור, מאות בנות ישראל כבר חולצו ב"ה מכפרים ערביים לאחר שהפכו לשפחות מוכות ואומללות ופנו אליו נואשות והתחננו לעזרה.

הדבר המינימלי והפשוט ביותר שהייתי מצפה מכל אותם גופים או אנשים שמגדפים ומשמיצים את ארגון להב"ה, שיבואו ויספרו לנו מה הם עשו בחודש, חודשיים, בשנה או בשנתיים האחרונות למניעת התבוללות?! במילה אחת: כלום!

חמור שבעתיים הוא כאשר אתה נתקל גם ברבנים שממעיטים בחומרת התופעה, מפחדים לצאת נגדה בגלוי וכדי שהריקוד "מה יפית" שלהם בפני הממשלה שמשלמת להם את משכורותיהם יהיה מושלם – הם כמובן גם משתלחים בלשונם נגד ה"קיצונים", מקפידים לעשות דה-לגיטימציה מוחלטת להם ולכל תומכיהם, לא בוחלים נגדם בשום כינוי גנאי שמופיע בלקסיקון ולמותר לציין שאותם רבנים מעולם (!) לא ביססו את ההתקפות הללו על שום נימוק תורני-הלכתי כלשהו…

ההסתה המרכזית הייתה נגד להב"ה

אני אינני כהניסט, ובכמה עניינים מסויימים אני אף חולק עליהם בחריפות למשל בנוגע לעליה להר הבית ועוד). אבל בכל מה שנוגע למלחמה על שלימות עם ישראל ושמירת החומה המפרידה ומבדילה בינינו לבין שאר העמים – אני מכיר שני גופים בלבד שפועלים ועושים: להב"ה ויד לאחים (שכמי שמזוהה ותומך בשניהם כבר שנים, הייתי כמובן רוצה לראות שיתוף פעולה הרבה יותר אדוק ביניהם וגם אמרתי זאת לבנצי במהלך ההפגנה)

ותכל'ס, אם ננטרל לרגע עניינים של פוליטיקה פנים-ימנית או חשבונות קטנים, אני לחלוטין משוכנע שכל מי שמבין עד כמה ההתבוללות היא תופעה הרת-אסון ומהווה סכנה קיומית של ממש לעם היהודי, יכל ואף היה צריך להשתתף יחד איתנו בהפגנה. מצד אחד, כל ההפחדות בתקשורת והנסיונות למנוע את קיום ההפגנה בכל דרך בטענות הבל שמדובר ב"ימין הקיצוני האלים", שזה "עלול להיגמר ברצח" ושאנחנו מתכננים "לחטוף את החתן" וכו' וכו' – כולם היום מבינים שמדובר היה בדמיונות שווא חולניים במקרה הטוב.

ההפגנה התנהלה בסדר מופתי, ומלבד התפרעות קצרה של כמה שוטרים לקראת הסוף כאשר הם החלו לדחוף ללא כל סיבה (ועל כך הם ננזפו על המקום ע"י הממונים עליהם), הכל התנהל בצורה מכובדת ונאותה תוך הבנה ותיאום מלאים בין מארגני ההפגנה גופשטיין, מרזל, ד"ר בן ארי ועו"ד בן גביר לבין המשטרה. בקיצור, כנראה שאנחנו לא כאלה 'קיצונים' כפי שמנסים לצייר אותנו. ומאידך אם מדברים על הנושא עצמו, אז עובדה שגם הגב' גולדה מאיר ראש הממשלה לשעבר אמרה כבר לפני למעלה מארבעים שנה, שכל יהודי שמתבולל מצטרף לששת המיליונים שניספו בשואה! לא פחות!

ההפגנה הצליחה

ובניגוד לכל המקטרגים, שכאמור מעולם לא נקפו אצבע על מנת למנוע את התופעה ורק צועקים עלינו בטענה שאנחנו "גורמים נזק", לי אין שום ספק שההפגנה ביום ראשון השיגה את מטרתה ועוד איך. נכון, הנסיונות לדבר על ליבה של מורל שתתעשת ברגע האחרון ותבין איזו טעות היא עושה, לצערנו הרב לא צלחו. ובכל זאת חשוב לומר בריש גלי: א. על סמך אלפי נסיונות בעבר, ובראש וראשונה על סמך הידיעה הברורה שלנו כיהודים מאמינים שכל "נישואי תערובת" בין יהודים לגויים הם דבר המנוגד בתכלית לטבע הבריאה ולכל סדרי בראשית ולגבולות שאותם קבע הקב"ה בעולמו ושלכן ה"עסק" הזה פשוט לא יכול לעבוד, ברור לגמרי שגם מורל תפנה בעוד מספר חודשים לארגון ללהב"ה בבקשה שיבואו לחלץ אותה דחוף לאחר שחייה עם "מחמוד" יהפכו לגיהנום. ב. דווקא בגלל כל הרעש התקשורתי העצום שהצלחנו לייצר סביב העניין – מובן לגמרי שזה יגרום לבנות יהודיות רבות נוספות שחושבות אולי לצאת עם ערבים, לשאול את עצמן האם הן באמת מוכנות להכניס את עצמן לכזה בלגאן מתוך ידיעה שכל "סיפור אהבה" שכזה יגיע בזכותנו לראש כותרות החדשות… בטוחני שרובן המוחלט תוותרנה על התענוג המפוקפק…

ולכל אותם צבועים ומתחסדים שאולי יזדעזעו בעיקר מדבריי בפסקה האחרונה, אני אומר דבר מאד פשוט: רבותיי, אנחנו במלחמה! וכן, שימור העם היהודי מדאיג אותי הרבה יותר מפרטיותם של מחמוד ומורל! נגע ההתבוללות כבר חדר מזמן גם לתוככי הציבור הדתי והחרדי, ועם כל הכבוד לכל אותם מתייפיפים שדוגלים בגישה ה"ממלכתית" המאוסה, בינתיים הדרך שלהם הובילה לכך שכל בת שירות לאומי המשרתת באחד מבתי החולים או עובדת באחד מסניפי רמי לוי בארץ – עלולה להוות טרף קל עבור כל "מחזר" ערבי שעובד באותו מקום ומאות מהן ל"ע כבר נפלו ברשת הקטלנית שלהם (אחוז ניכר מהן אף מתגוררות בהתנחלויות).

אז בניגוד לממשלת הדיבורים האימפוטנטית של נתניהו, ליברמן, בנט ולפיד – אותי לימדו שבמלחמה לא מרחמים על האויב ועושים הכל על מנת לנצחו ולהכריעו באופן מוחלט! רוצים להצטרף אלינו? בשמחה רבה. לא מעוניינים לפעול? לפחות תואילו לשתוק ואל תפריעו. יישר כוח ענק לארגון להב"ה ולר' בנצי גופשטיין היקר. אתם ללא ספק החשמונאים של דורנו!

 

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה