סר הבטחון מעל פנינו // בנצי גופשטיין

סר הבטחון מעל פנינו // בנצי גופשטיין

סר הבטחון מעל פנינו

השבוע ענה בני גנץ, סר הבטחון, במכתב לח"כים ממרצ שדרשו להוציא את להב"ה מחוץ לחוק ולהכריז על ארגון להב"ה כארגון טרור. הוא מציין, שכדי להכריז על ארגון טרור צריך תשתית ראייתית וצריך המלצה של שירות הביטחון הכללי, דבר שכמובן לא ניתן, מכיוון שאין שום ראיות. אבל כדי למצוא חן בעיני מרצ, הקרן החדשה והתנועה הרפורמית, הוא מציין במכתבו – "אני רואה בחומרה את פעילות ארגון להב"ה ואף הפניתי את תשומת לב גורמי הביטחון לממצאים שהובאו בפני". אותו סר הבטחון, שנפגש בביתו בראש העין עם ראש רשות הטרור אבו-מאזן, מכחיש שואה, שלא פועל נגד הטרור אלא מעודד אותו, מעז להגיד שהוא רואה בחומרה את הפעילות של להב"ה למניעת התבוללות.

באותו הזמן שסר הביטחון שתה קפה ביחד עם תומך הטרור, אני ואשתי חזרנו ממסיבת גירושין. כן, תתפלאו, יש דבר כזה – מסיבת גירושין. חגגנו באחד מהישובים גירושין של יהודי שהתאסלם, ובחסדי שמים, ולאחר מאמצים רבים של יהודים טובים ושל ארגון להב"ה – הוא שב ליהדות, וסוף סוף הוא גרש את אשתו בבית הדין השרעי. אירוע כזה ודאי שווה מסיבה. באותו לילה בדרך חזרה, אני רואה באמצע הכביש מהצד השני, אחרי שער בנימין לכיוון כוכב יעקב, דמות הולכת על הכביש. בהתחלה חשבתי שבוודאי מדובר בערביה  שהולכת לביתה, אך במחשבה שניה, הדבר נראה לי מוזר מאוד. לכן עשיתי פרסה ושבתי לכיוון אותה הדמות, ואז כבר ראיתי במי מדובר. כן, רינת, אותה רינת שכתבתי עליה כאן לפני כמה שבועות, שהיא עלולה להיות הבאה בתור, הלכה לה באמצע ציר 60 באמצע הלילה. כמובן, שבמשך חצי שעה נסעתי לידה בנסיון לשכנע אותה לעלות לרכב, עד אשר הגיעה משטרה, ורק אז היא התרצתה לעלות לרכב שלנו לכיוון ירושלים. אך למחרת שוב קבלתי מידע מחייל המוצב בצומת תפוח, שהיא שוב בדרכה לשכם, ולאחר מכן ביום שישי, תושבים מיצהר ואלון מורה נאלצו לחלל שבת על מנת להחזיר את רינת לירושלים.

לצערנו, במשך כל הזמן הזה, הרשויות אינן עושות דבר כדי להציל את רינת, כי סר הביטחון – שאמור לדאוג לביטחון של התושבים היהודים – עסוק בפגישות עם מחבלים ובמלחמה נגד פעילות להב"ה.

כפי שכתבתי מספר פעמים, דברי סר הביטחון אינם נשמעים בחלל ריק. מיליוני דולרים מוזרמים מגרמניה ומשאר המדינות ה'נאורות' לקרן החדשה ולתנועה הרפורמית על-מנת להלחם בארגון להב"ה, כאשר כל מטרתם – לבטל את המדינה היהודית ושנהיה עם ככל העמים, שהניה נאורים כגרמנים… . הם מקימים מידי יום גופים שונים ומשונים לשם מטרה זו. אחד מאותם גופים הוא "פייק ריפורטר", אותו הקים אחיה שץ שר"י, בעבר דובר 'שוברים שתיקה', ששם לו למטרה להלחם בי ובימין. הוא הצליח לסגור לי את הוואטסאפ ולהוריד לי את הטוויטר ואת כל הרשתות החברתיות. מדי שבוע הוא מוכר לתקשורת פייק אחר, פעם על סוכן מסית ופעם על רשת איראנית שתומכת בביבי, והתקשורת מעלה אותו על ראש שמחתה ומפיצה את מרכולתו השקרית, וכך אותו בני גנץ, שמפחד שהם יעשו גם עליו תחקירים, נכנע ויוצא נגד ארגון להב"ה.

אבל אתם, קוראים יקרים – אני מאוד מקווה שאינכם קונים את כל השקרים האלו. אל תאמינו להם. אנחנו צריכים אתכם אתנו במאבק למען מדינה יהודית.

 

פורסם בעלון השבת "מצב הרוח"

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה