עבודה עברית – צו השעה!

עבודה עברית – צו השעה!

מאחורי הלהבות // בנצי גופשטיין

 

עבודה עברית – צו השעה!

עמדתי לא אחת בטורי הקבוע בבמה זו על תופעת הטרור הלאומיני המכה במדינת ישראל. את המונח "לאומיני", טבע הרב כהנא. המונח משלב את המושגים "לאומני" ו"מיני", כאשר הכוונה היא לעבירות מין המבוצעות על רקע לאומני.

עמדתי על התופעה לא אחת, כאמור, אך הגיע הזמן לעמוד עליה בשנית. משום שבשבוע שעבר, אירעו שני מקרים מזוויעים של טרור לאומיני, שלא הביאו לכותרות מפוצצות בכלי התקשורת ולא פתחו את מהדורות החדשות. הנה הם לפניכם:
המקרה הראשון: נהג הסעות ערבי בן 50 נעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים בצעירה יהודייה בת 20, בעלת צרכים מיוחדים.
המקרה השני, מזעזע לא פחות, שפרטיו הגיעו לידי ארגון להב"ה מכלי ראשון: בבניין הנמצא בשכונה חרדית מוכרת ומרכזית בירושלים, גרות להן בדירה מספר צעירות יהודיות בגילאי ה-20, גם הן – בעלות מוגבלויות.
ביום חמישי שעבר, בוצעה הזמנה של מצרכים עבור הדירה מסופר חרדי מוכר בעיר. אך איש לא חלם שמשלוח כבשגרה של מוצרי מזון, יהפוך לחלום בלהות: השליח הערבי דפק על דלת הדירה של הבנות. אחת מהן פתחה לו, והוא בתגובה לקח אותה בכוח אל חדר הממ"ד החיצוני לדירה, ושם ביצע בה עבירות מין קשות. מהמידע שבידינו, עולה כי על אף שנפתחה חקירה במשטרה, טרם נעצר החשוד במעשה.

***

שני מקרי אונס שונים, של שני ערבים כנגד שתי צעירות יהודיות בעלות מוגבלויות, בשבוע אחד (!). ובכן, המקרים האלה זכו לסיקור עיתונאי דל ביותר, שכללו ציוץ בטוויטר וידיעה קטנה באתר חדשות זניח. אתם יכולים לנחש כמובן את גודל הזעקה שהייתה נזעקת לו היה מדובר במקרה הפוך: תכניות הרדיו, הטלוויזיה, אתרי החדשות והעיתונים, לא היו מרפים מעיסוק בנושא סביב כל שעות היממה. משטרת ישראל הייתה מודיעה על הקמת צח"מ (צוות חקירה מיוחד) עבור האירוע, ותוך ימים היו נעצרים החשודים עד תום ההליכים, יחד עם כתבי אישום שהיו מוגשים נגדם במהירות הבזק; אך במדינת היהודים, מסתבר, דמן של צעירות יהודיות זול יותר משל אלו שלא.

***

אנו כמובן לא נרפה, ונמשיך לעקוב ולפעול לכך שהאנסים הארורים יבואו על עונשם. אך עד אז, אנו קוראים לכם לנקוט בצעדים הבאים, על מנת שנוכל למנוע את המקרה הבא:
א. עבודה עברית – צו השעה! אל תעסיקו את אויבי ישראל, ואל תכניסו אותם הביתה. הם רואים בבנות שלכם הפקר, אובייקט מיני לסיפוק צרכיהם. תנו פרנסה לאחיכם היהודים; לפעמים זה קצת יותר יקר, אך בהחלט משתלם.
ב. פיקחו עין על הבנות שלכם, ושימו לב עם מי הן מסתובבות. וודאו היטב מיהו נהג ההסעות שלהן, ומיהו המשלוחן שמביא להן מוצרים הביתה.
משום שכבודו של עם ישראל, ובפרט כבודן של בנותיו, הוא לפני הכל.

שבת שלום.

 

לדיווחים ותרומות: 074-7871390

להערות: [email protected]

פורסם בעלון השבת 'מצב הרוח'

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה