עדות מהתופת: "התכוונתי להתאבד וברגע האחרון להב"ה הצילו אותי"

עדות מהתופת: "התכוונתי להתאבד וברגע האחרון להב"ה הצילו אותי"

עדות מהתופת: "התכוונתי להתאבד וברגע האחרון להב"ה הצילו אותי"

א', חושפת את מסכת ההתעללויות הנוראה שעברה עם מצד בן זוגה הערבי וכיצד בזכות ארגון להב"ה חזרה לחיים.

ארגון להב"ה חושף סרטון חדש עם עדות מזעזעת של בחורה שהיתה נערה בסיכון שמגיל צעיר היתה בקשרים עם ערבים והגיעה מספר פעמים לסכנת חיים.

"אם לא הייתי מגיעה ללהבה היא אומרת כבר מזמן לא הייתי בין החיים, ואל תחשבו שזה לא יכול לקרות לאחות שלכם, אני פגשתי בכפרים הרבה דתיות", היא אומרת.

הסיפור של א' (שם בדוי, הקול ובתמונה טושטשו מכיוון שהיא עדיין בסכנת חיים") הוא מהסיפורים הקשים ביותר כאשר בארגון להבה נחשפו לכל פרטי המקרה גם הם התקשו להאמין בתחילה עד שבדקו את כל הפרטים, כאן היא מספרת חלקים מסיפורה: "הייתי נערה בסיכון, ילדת פנימיות, התגלגלתי לכל מיני מסגרות כאלו ואחרות. ומשם הדרך הכי קלה הייתה לברוח כמו חברות אחרות שלי, לכל מיני בני מיעוטים כאלו ואחרים שהציעו עזרה".

"מאז לא היה דרך חזור. עברתי אלימות מאוד קשה. התעללות ששבע שנים, שבע שנים התעללות ולא היה מענה, לא היה דרך, לא היה לאן לפנות. אלוהים הרבה חיזק אותי שם. ניסיתי לברוח, ניסיתי לחזור לדרך רגילה. לא מצאתי איך לעשות את זה, אין משהו אין שום דבר שום גורם מכוון. מה עושים במקרים כאלו. זה להיות בתוך כפר, להיות בתוך רמאללה להיות בתוך ביר נבאלה, אני אגיד לכם פה כפרים שאתם לא תאמינו בכלל שבגילאים כאלו בגילאים קטנים עוד נכנסים לשם. אבל הרבה בנות נכנסות לשם".

א' מספרת שהיא כבר הגיעה ליאוש והחליטה למסור את הילדים לחברה טובה ולשים קץ לחייה: "אז היא אמרה לי תקשיבי, אני אוהבת אותך, אני לא רוצה לאבד אותך אני רוצה להביא אלייך את להב"ה רק תקשיבי מה יש להם להגיד. את רוצה להתאבד אחר כך תתאבדי. אבל בואי רק תקשיבי, תני להם צ'אנס. חצי שעה וזהו"

כשישבתי שם בספה, היא ממשיכה: "אז חיכו לי ענת, גבריאל, אלחנן, בנצי, זהבית והם באמת באו בשעה ממש מאוחרת זה היה כבר לילה שכבר אחרי שהשכבתי את הילדים וכבר הייתי מוכנה אני כבר הכנתי הכל. זה עצוב, היום אני מסתכלת על זה ואני אומרת אי אפשר אפילו לדמיין לא האמנתי שאצא משם כאילו ידעתי שזה היום האחרון ולא באתי באמת לשמוע מה שיש להם להגיד הם חיבקו אותי ובאמת באו לשמוע מה מי אני מה הבעיה שלי."

"הם הוכיחו את עצמם, בגוף שלהם הם באו לכאן לקחו אותי ואת הילדים שלי ושמרו ושמו לי הגנה ובאמת ככה ניצלו החיים שלי. היום אני אחרי חמש שנים אחרי ועד היום הם מטפלים בי ובאמת מטפלים בי היום אני כבר יצאתי מזה"

היא מספרת שהיא פגשה שם הרבה בחורות דתיות בכפרים וזאת הסיבה שהיא הסכימה לספר את הסיפור שלה, כדי לעורר את הציבור: "ילדים מתים לנו בידיים" היא זועקת "ילדות קטנות. אל תגידו עכשיו תחפשו להאשים זה הילדות שלכם זה הילדה של השכן שלך של אחותך. אחותך יכולה להיות. הילדה של השכן של הדוד שלך אתה לא יודע כולם משתיקים… למה לא מוציאים את זה בחדשות?"

"אני רוצה באמת להגיד תודה ענקית. באמת תודה ענקית ותודה זה לא מילה זה אין לי איך באמת להודות אבל אני באמת רוצה להגיד תודה לענת ואלחנן מהקול היהודי ולגבריאל שהחזירו אותי לחיים והראו לי שכן אפשר לקום גם מהחושך וחמש שנים אני עדיין מטופלת על ידם… כל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו. אז תודה לכם".

ערוץ 7 >> https://www.inn.co.il/news/504712

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה