עצרת תפילה בעקבות עלייה במקרי התתבוללות

עצרת תפילה בעקבות עלייה במקרי התתבוללות

עצרת תפילה בעקבות עלייה במקרי התתבוללות

ארגון להב"ה יערוך עצרת חירום לתפילה במערת המכפלה בעקבות עלייה משמעותית במספר מקרי ההתבוללות וחומרתם בתקופה האחרונה

  • דוד אור שחר
  • ז' תשרי תשע"ט – 13:46 16/09/2018

ארגון להב"ה יערוך מחר (ב') עצרת חירום לתפילה וזעקה במערת המכפלה על קברי האמהות בתפילה להצלת בנות ישראל הנמצאות בקשרים עם ערבים המנצלים אותן ופוגעים בהן.

לקראת החגים בארגון להב"ה מדווחים על עלייה משמעותית במספר הפניות ובחומרתן. כך למשל, מדווחים בארגון על חמש נשים נשואות שעזבו את בתיהן לטובת בן זוג ערבי שהכירו במקום העבודה. לדברי אנשי להב"ה, חיי עשרות ילדים המעורבים במקרים השונים נפגעו בחומרה.

בלהב"ה אומרים כי לא רק בנשים עסקינן, לארגון להב"ה פונים גם משפחות של גברים שפגשו גויה בחו"ל או בארץ וניהלו חיים כפולים והרסו את ביתם במו ידיהם.

ענת גופשטיין מארגון להב"ה מספרת על הורים רבים הפונים אליה ואל הארגון בבקשה לסיוע דחוף בנוגע לבנותיהן הקטינות המנהלות קשר עם ערבים הכולל ניצול, תוך שהטענה החוזרת ונשנית היא בטענה לפיה גורמי הרווחה והמשטרה אינם מסייעים כלל בנידון. "קשה לשמוע את הזעקה והייאוש בקולם, לכוון הורים שבורים ולנסות למצוא פיתרון למבוי שניראה סתום", אומרת גופשטיין.

בעקבות הפניות הרבות ועומס המקרים המוטל כל הארגון, הוחלט בארגון לקיים ביום שני, ח' בתשרי, יומיים לפני יום הכיפורים עצרת תפילה במערת המכפלה שבחברון. יו"ר להבה בנצי גופשטיין אומר כי "לא בכדי נקבעה העצרת לימים אלו של עשרת ימי תשובה. מדובר בימים בהם התפילה רצויה ומקובלת יותר לפני הקב"ה, ובייחוד בקברי אבות האומה, אלו שבזכותם אנו נלחמים כיום נגד ההתבוללות"

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה